Sylwia Błach

projekt i wykonanie: Sylwia Błach

Czy Polska przetrwa apokalipsę zombie? SCRIPTOPHOBIA — najstraszniejsze słowa świata… już na antenie!

Jak będzie wyglądała Polska po apokalipsie zombie? Czy przetrwamy atak potworów? Co jest gorsze: zombie czy człowiek? I czy w ogóle zombie mogłyby istnieć? O aspektach związanych z zombie, społeczeństwem i psychologią rozmawiam z Łukaszem Rzadkowskim w moim pierwszym internetowym programie telewizyjnym SCRIPTOPHOBIA.

SCRIPTOPHOBIA — najstraszniejsze słowa świata — to mój autorski program prowadzony na profilu Sekielski Brothers Studio (braci Sekielskich). Rozmawiam w nim z twórcami i promotorami horroru na bieżące tematy. Religia, psychologia, społeczeństwo, pornografia, przemoc — wszystkie te tematy przefiltrowujemy przez perspektywę twórców horroru. Rozmawiamy o tym czego (i dlaczego) ludzie się boją. Dyskutujemy też o książkach i filmach, o sposobach, w jakie kultura popularna przetwarza sytuację na świecie.

W SCRIPTOPHOBII znajdziesz nie tylko poważne wątki — w końcu nie istnieje bardziej roześmiana grupa twórców od pisarzy horroru, gwarantuję! Ale by o tym się przekonać, musisz obejrzeć odcinek. Gorąco zachęcam do zostawienia komentarza i subskrypcji, by być na bieżąco z naszymi działaniami!

Polska po apokalipsie zombie?! SCRIPTOPHOBIA: ZOMBIE || Łukasz Rzadkowski ImInfected.pl, Sylwia Błach

Nieumarli, ożywione trupy, chodząca śmierć — ZOMBIE! Skąd się wywodzą i jak ewoluują w zbiorowej wyobraźni? Czy łatwiej przeżyć dzień wśród nieumarłych, czy dzień w kasynie? O tym i o walce o przetrwanie w czasie zombie apokalipsy rozmawiam z Łukaszem Rzadkowskim: pisarzem, blogerem, recenzentem oraz zawodowym krupierem, koneserem filmów z i o zombie, założycielem największego w Polsce portalu o zombie: iminfected.pl i autorem „Leksykonu Żywej Śmierci”. Program prowadzi Sylwia Błach.

Leave a Comment

Skip to content