literatura | publicystyka

Drabble na Niedzielę 35 z moimi tekstami!

“Drabble na Niedzielę” to wyjątkowy internetowy tygodnik literacki, w którym co tydzień możemy zapoznać się z krótkimi formami słownymi. Prezentowane drabble – czyli teksty na równo sto słów – w każdym numerze przenoszą nas do innej krainy. Czasem jest to miejsce pełne grozy, kiedy indziej tęczowych jednorożców. Niezależnie od tego w jakim klimacie autor tekstu się porusza, wszystkie publikowane opowiadania łączy jedna wspólna cecha – najwyższy poziom.

Tydzień temu ukazał się numer specjalny z moim wyłącznym udziałem. O napisanie do niego tekstów zostałam poproszona jakiś czas temu i choć upchnięcie wolnej chwili w terminarzu nie było łatwe – nie mogłam odmówić. Pisanie drabble to wspaniałe ćwiczenie dla warsztatu i wyobraźni, a pracująca przy “Drabble na Niedzielę” ekipa jest tak pozytywna, że możliwość współpracy była dla mnie swego rodzaju zaszczytem.

Umiłowani w grozie, gorąco zachęcam Was do lektury “Drabble na Niedzielę 35 (78)/2015”. Znajdziecie tam moje drabble: “Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie”, “Groza życia codziennego”, “Danse Macabre”, “Zachłysnąć się miłością”; double drabble “Winda” oraz szort “Kupa”. Zapraszam do lektury i jeśli zechcecie znaleźć chwilę na podzielenie się odczuciami, będzie mi niezmiernie miło!

Jeśli podoba Ci się ten tekst, proszę podziel się ze znajomymi!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Chcesz być na bieżąco z nowościami na mojej stronie?


Maila dostaniesz maksymalnie raz w tygodniu, zwykle rzadziej! Przyślę Ci informacje o najnowszych
wpisach i artykułach, podzielę się wiedzą lub poinformuję o konkursie. Zero spamu, same konkrety,
byśmy zawsze mogli być w kontakcie!

shares
Skip to content