Sylwia Błach

projekt i wykonanie: Sylwia Błach

Drabble na Niedzielę 35 z moimi tekstami!

„Drabble na Niedzielę” to wyjątkowy internetowy tygodnik literacki, w którym co tydzień możemy zapoznać się z krótkimi formami słownymi. Prezentowane drabble – czyli teksty na równo sto słów – w każdym numerze przenoszą nas do innej krainy. Czasem jest to miejsce pełne grozy, kiedy indziej tęczowych jednorożców. Niezależnie od tego w jakim klimacie autor tekstu się porusza, wszystkie publikowane opowiadania łączy jedna wspólna cecha – najwyższy poziom.

Tydzień temu ukazał się numer specjalny z moim wyłącznym udziałem. O napisanie do niego tekstów zostałam poproszona jakiś czas temu i choć upchnięcie wolnej chwili w terminarzu nie było łatwe – nie mogłam odmówić. Pisanie drabble to wspaniałe ćwiczenie dla warsztatu i wyobraźni, a pracująca przy „Drabble na Niedzielę” ekipa jest tak pozytywna, że możliwość współpracy była dla mnie swego rodzaju zaszczytem.

Umiłowani w grozie, gorąco zachęcam Was do lektury „Drabble na Niedzielę 35 (78)/2015”. Znajdziecie tam moje drabble: „Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie”, „Groza życia codziennego”, „Danse Macabre”, „Zachłysnąć się miłością”; double drabble „Winda” oraz szort „Kupa”. Zapraszam do lektury i jeśli zechcecie znaleźć chwilę na podzielenie się odczuciami, będzie mi niezmiernie miło!

Leave a Comment

Skip to content