Sylwia Błach

projekt i wykonanie: Sylwia Błach

Fashion for you w galerii Półwiejska 2!

Już w najbliższą sobotę, w galerii Półwiejska 2 w Poznaniu – wielkie święto mody – Fashion for you, na które chciałam Was serdecznie zaprosić! Pojawię się tam w roli blogerki i opowiem Wam o najnowszych trendach czy stylizacjach na jesień i zimę. Już nie mogę się doczekać – spotkajmy się 28. listopada w Poznaniu! A co oprócz mojego krótkiego wystąpienia? Moc atrakcji! Poniżej – oficjalna informacja prasowa.WIELKIE ŚWIĘTO MODY, czyli FASHION FOR YOU na Półwiejskiej 2!

Marzysz o zmianie, ale nie wiesz jak jej dokonać? Chcesz olśniewająco wyglądać nie tylko podczas Świąt, ale trudno ci się zdecydować na jeden sklep? Wciąż nie wiesz jaki dodatek kupić swojej ukochanej osobie albo po prostu nie próbowałeś jeszcze pysznych ciast w cukierni Sowa? Przyjdź 28 listopada do galerii Półwiejska 2 i świętuj z nami!

Już 28 listopada w znajdującej się w samym centrum nowej galerii Półwiejska 2 odbędzie się wyjątkowe wydarzenie FASHION FOR YOU. Przez cztery godziny wraz z mieszkańcami stolicy Wielkopolski będziemy odkrywać tajniki mody i przyglądać się najnowszym kolekcjom wiodących marek takich jak: RESERVED, MOHITO, CROPP, SINSAY czy HOUSE. Podczas specjalnie przygotowanego pokazu mody każdy będzie mógł zobaczyć najpopularniejsze ubrania i dodatki sezonu jesienno-zimowego sezonu. Gwiazdą spotkania będzie blogerka Eliza Wydrych, która podczas spotkania podzieli się swoimi doświadczeniami i opowie co założyć, by błyszczeć nie tylko w trakcie nadchodzących Świąt. Oprócz święta mody podczas eventu na Półwiejskiej 2 będzie można skorzystać z porad stylistki i fryzjera. Nie zabraknie również słodkich niespodzianek w Cukierni Sowa oraz smakowitych zestawów w restauracji McDonald’s.

Startujemy o 14.00, event zakończymy o 18.00.

Więcej informacji o całym wydarzeniu na stronie: www.p2-poznan.pl

Znajdź nas na facebooku i weź udział w naszym konkursie:

https://www.facebook.com/polwiejska2/?fref=ts

Bądź z nami podczas jesiennego święta mody!
To jak, z kim widzę się na FASHION FOR YOU?!

PS: Trzymajcie za mnie kciuki! 🙂

3 komentarze

Leave a Comment

Skip to content