Sylwia Błach

projekt i wykonanie: Sylwia Błach

„Horror na Roztoczu 2 – Insomnia” już wydany!

Nadmiar obowiązków w ostatnim czasie sprawił, że zaglądam na „Rozkosze Umysłu” zdecydowanie rzadziej niż powinnam. Poprawy nie obiecuję – przynajmniej przez najbliższy miesiąc – ponieważ kończę pisać książkę. Jest dobrze, tyle mogę zdradzić. Tymczasem pora wrzucić informacje o ostatniej z publikacji. Ci, którzy śledzą mój fanpage, wiedzą na pewno, że ostatnio dwa moje opowiadania pojawiły się na papierze. Całą resztę zachęcam do przeczytania tej notki do końca!

Na początku września tego roku zaczęła się wysyłka egzemplarzy antologii „Horror na Roztoczu 2 – Insomnia”. Pisałam o niej po raz pierwszy kilka miesięcy temu, gdy ruszył projekt crowdfundingowy. Później wspominałam o tym, że udało się zebrać pieniądze. Teraz mogę powiedzieć oficjalnie: antologia już jest wydana, mam już swój egzemplarz w łapkach.

Co znajdziecie w środku?


Przede wszystkim naprawdę dobre teksty grozy mniej i bardziej znanych autorów okraszone naprawdę pięknymi ilustracjami. Wszystkie teksty powstały na bazie snów pomysłodawcy projektu – Łukasza Kiełbasy. Wśród nich znajdziecie dwa moje opowiadania: „Lato stulecia” oraz „Piec”.

Gdzie dorwać egzemplarz?

Egzemplarze będą sprzedawane na spotkaniach autorskich. Osoby ceniące sobie e-czytanie mogą nabyć własną wirtualną wersję na portalu Wydaje.pl pod tym linkiem. Każdy nieprzekonany do zakupu może sprawdzić, czy to aby na pewno dla niego czytając darmowe fragmenty (moje opowiadania się nie załapały) – link. Jeśli bardzo komuś zależy na papierze – najlepiej kontaktować się z autorami projektu. Zachęcam też do pisania w tej sprawie do mnie.

I… to nie wszystko!

Horror na Roztoczu to nie tylko książka, to cały projekt. Osoby zainteresowane tematem mogą chociażby pobrać za darmo grę planszową – do własnego wydruku – LINK. Po więcej szczegółów o projekcie i inne ciekawostki zapraszam na stronę: www.horrornaroztoczu.pl

2 komentarze

Leave a Comment

Skip to content