Sylwia Błach

projekt i wykonanie: Sylwia Błach

Jak nosić pióra na co dzień?

Pióra na co dzień to trend, który wraca jak bumerang. Projektanci, w zależności od sezonu i fantazji, ozdabiają nimi spódniczki, suknie wieczorowe lub dodatki – torebki i… buty. W wersji wieczorowej można sobie pozwolić na maksymalizm. Natomiast nosząc pióra na co dzień możemy pokusić się na stylistykę glamour, ale osobiście najbardziej je lubię w wydaniu rockowym i boho. Ukradzione ptakom, nawiązują do lekkości chwil i myśli. Dziś odfruwam i pokazuję jak nosić pióra na co dzień!

jak nosić pióra na co dzień stylizacja inspiracja

Pióra na co dzień – stylizacja!

Dziś prezentuję stylizację z blezerem w małe, różowe piórka. W tym wdzianku zakochałam się od razu, ale długo nie mogłam podjąć decyzji, czy je kupić – czasem mam tak, że choć ubranie budzi mój zachwyt od pierwszego spojrzenia, to nie wiem… którą wersję kolorystyczną wybrać. Ostatecznie padło na różowy i zwlekania z decyzją nie żałuję – dorwałam je na promocji w Bershce za naprawdę małe pieniądze. Aż dziwne, że nikt go nie chciał przygarnąć, bo robi wrażenie!

jak nosić pióra na co dzień stylizacja inspiracja

Inspiracja stylem boho

Moją inspiracją do skomponowania tej stylizacji z piórami był styl boho. Jeśli nie wiesz jak nosić pióra na co dzień, spróbuj połączyć je z czymś lekkim i z czymś ciężkim. W moim przypadku lekkim akcentem była zwiewna sukienka w kwiaty (prezentowałam ją też w innej stylizacji boho, kliknij by zobaczyć (stylizacja boho z sukienką w kwiaty)!), natomiast ciężkim – masywne rockowe kozaki od Balando.

jak nosić pióra na co dzień stylizacja inspiracja

Trendy pióra nie lubią konkurencji!

Choć stylizacja jest dość wyrazista i składa się z różnorodnych elementów, to pamiętałam o tym, że pióra nie lubią konkurencji. Z tego powodu zdecydowałam się na ograniczenie palety kolorystycznej do dwóch barw i zrezygnowałam z nadmiarowej biżuterii. Okulary i plecak z przywieszką zrobiły robotę.

Jak nosić pióra w codziennych stylizacjach?

Mam nadzieję, że ten post zainspirował Cię do noszenia piór – magazyny o trendach coraz odważniej głoszą, że ta moda powraca. Ja cieszę się bardzo licząc na jeszcze więcej pierzastych ubrań w sklepach, a Ty?!

Sukienka boho w kwiaty: Zaful || Pierzaste wdzianko: Bershka || Rockowe kozaki z klamrami: Balando || Okulary: Trendyokulary.pl

jak nosić pióra na co dzień stylizacja inspiracja

2 komentarze

Leave a Comment

Skip to content