Sylwia Błach

projekt i wykonanie: Sylwia Błach

Jak nosić zwierzęcy print na sukience, by nie przesadzić?

Uwielbiam nadruki w zwierzęce wzory – jeszcze całkiem niedawno uznawane za szczyt bezguścia, dziś tryumfalnie wracają na salony. Dość powszechna jest opinia, że stylizowanie ubrań we wzór panterki czy zebry to trudna sprawa. Dziś prezentuję Wam moją sukienkę maksi od Bonprix, a w stylizacji stawiam na kobiecość!

Istnieje kilka ścieżek prowadzących do fajnego stylizowania ubrań w zwierzęce wzory. Swoje zestawy z panterką pokazywałam na blogu już kilkakrotnie, między innymi tutaj, w wiosennym wydaniu i tutaj, w opcji na jesienną stylizację z panterką. Do panterki bardzo lubię dobierać kabaretki i skórę, by stworzyć mocny, rockowy look lub zestawiać ją z dżinsem, dla uzyskania bardziej miejskiego charakteru. A jak poradzić sobie z zebrą? Nadruk na mojej sukience jest trójkolorowy: oliwkowy, biały i czarny. Dodawanie jakiegokolwiek koloru nie jest najlepszym rozwiązaniem (choć w modzie nigdy nie mówię nie!). Na szczęście mamy lato i zwiewne sukienki nie wymagają towarzystwa innych ubrań. Hasło klucz: minimalizm. Uznałam, że stawiam na kobiecy makijaż, eleganckie czarne buty na obcasie i cienki złoty sznurek. By podkreślić biust i nadać sukience bardziej elegancki charakter obwiązałam się sznurkiem wokół pasa i szyi, tworząc tym samym ciekawą ramę dla dekoltu. Więcej naprawdę nie potrzeba. Jeśli zastanawiasz się jak nosić zwierzęcy print na sukience, by nie przesadzić – postaw na eleganckie buty i minimum dodatków. Do kolorów ziemi dorzuć złoty akcent i na tym skończ. Pamiętaj: Twoje piękno wymaga oprawy, nie zasłony z miliona dodatków. Kocham biżuterię i modę na przesadę, ale czasem rozwiązania najprostsze okazują się najlepsze. Życzę Ci pięknego tygodnia!

Sukienka maxi w zwierzęcy wzór: Bonprix kupisz tutaj ||  Sznurowane buty na obcasie: Rosegal, kupisz tutajfashion sandals

8 komentarzy

Leave a Comment

Skip to content