Sylwia Błach

projekt i wykonanie: Sylwia Błach

Kolejne spotkania autorskie przed nami! Już w czwartek widzimy się w Chorzelach i Przasnyszu!

Lubisz literaturę grozy i kryminały? Spotkajmy się w czwartek w bibliotekach w Chorzelach i w Przasnyszu. Porozmawiamy o literaturze grozy, horrorze, thrillerze i o moich książkach. Opowiem o swoich pasjach, łączeniu życia osobistego z pracą pisarki, spełnianiu marzeń i szukaniu motywacji. Gwarantuję: będzie fantastycznie!

Na spotkaniach autorskich będziemy mogli porozmawiać o mojej twórczości, o tym, jak powstają moje thrillery i horrory, o tworzonych przeze mnie bohaterach i ich losach. Przedstawię też inne swoje osiągnięcia i pasje. Nie zabraknie opowieści o podróżowaniu, niepełnosprawności i pasji do programowania. Będziecie mogli zadać mi dowolne pytania, podzielić się Waszymi opiniami i spostrzeżeniami.

Pierwsze spotkanie odbędzie się 20 kwietnia o godzinie 12:00 w Sali Widowiskowej OUK Chorzele (organizatorem spotkania jest Miejsko-Gminna Biblioteka Puliczna w Chorzelach). Drugie spotkanie odbędzie się 20 kwietnia o godzinie 17:00 w bibliotece w Przasnyszu (organizatorem spotkania jest Miejska Biblioteka Publiczna im. Zofii Nałkowskiej).

Jestem bardzo podekscytowana tymi spotkaniami, bo uwielbiam kontakt z moimi czytelnikami. To dzięki Wam moje książki żyją i docierają do coraz szerszego grona odbiorców. To Wy jesteście moją największą inspiracją i motywacją do pisania. Dlatego chciałabym podziękować Wam osobiście za Wasze wsparcie i zaufanie.

Serdecznie zapraszam Was na oba spotkania i liczę na Waszą obecność. Nie mogę się doczekać, żeby Was poznać i porozmawiać z Wami. Do zobaczenia!

Podziękowania kieruję także do biura artystycznego Citart odpowiedzialnego za to całe literackie zamieszanie! 🙂

Leave a Comment

Skip to content