Sylwia Błach

projekt i wykonanie: Sylwia Błach

„Krew zapomnianych bogów” już w sprzedaży!

Szukając swoich korzeni, możemy obudzić bestie, które spać powinny snem kamiennym…
Jakiś czas temu wspominałam Wam o nadchodzącej premierze kolejnej już antologii, w której pojawi się moje opowiadanie. Po wampirach, zombie czy zabójczych zabawkach przyszedł czas na słowiańskich bogów. Panie i Panowie, prezentuję antologię „Krew Zapomnianych Bogów” z moim opowiadaniem pt. „Pośród drzew”!
W pięknie wydanej przez Horror Masakrę książce znajdziecie opowiadania takich autorów jak: Dagmara Adwentowska, Piotr Borlik, Tomasz Czarny, Piotr Ferens, Krzysztof Haczyński, Marcin Piotrowski, Patryk Hirsekorn, Piotr Borowiec, Flora Woźnica, Sandra Gatt Osińska, Maciej Szymczak, Karolina Mangusta Kaczkowska i oczywiście moje. Przemierzyliśmy najmroczniejsze lasy, zajrzeliśmy do najstarszych ksiąg, wysłuchaliśmy opowieści naszych przodków po to, by zagwarantować mrożącą krew w żyłach rozrywkę. Mam nadzieję, że cel swój osiągnęliśmy i każdy kto sięgnie po „Krew zapomnianych bogów” poczuje się usatysfakcjonowany.

Poniżej oficjalny opis antologii:
Krew Zapomnianych Bogów – to pierwsza polska antologia grozy w słowiańskich klimatach! Trzynastu autorów połączyło swoje siły i stworzyło jedyny w swoim rodzaju zbiór opowiadań. Stare gusła, dziwaczne przesądy, przeraźliwe rytuały, demony i nocne stwory, wszystko to znajdziecie w tej upiornej antologii. Czy macie odwagę wkroczyć do mrocznego świata naszych przodków? Czy macie siłę zmierzyć się z koszmarami, które dręczyły naszych pradziadów? Po przeczytaniu tej książki nic już nie będzie takie jak kiedyś, będziecie rozglądać się dookoła, wypatrując czających się w cieniu bestii. Amulety chroniące przed siłami zła staną się nieodłącznym elementem waszej garderoby. Rzeczywistość nabierze nowych barw, a z pozoru nic nieznaczące zdarzenia, nabiorą nowego sensu. Przyjmijcie wyzwanie i wkroczcie do świata upiornych fantazji!

Gorąco zachęcam do nabycia własnego egzemplarza! Antologia sprzedawana jest na Allegro, a aukcje kończą się błyskawicznie, więc śledźcie konto wydawcy: LINK.
Zapraszam też na fanpage antologii: LINK.

10 komentarzy

Leave a Comment

Skip to content