Sylwia Błach

projekt i wykonanie: Sylwia Błach

Krew Zapomnianych Bogów – nowa antologia z moim udziałem, w przygotowaniu

Mitologie nigdy nie zostaną zapomniane. Choć opowieści się w nich przewijające mają już setki lat, ciągle fascynują. Pradawne stwory, przerażający bogowie, władza, zemsta, przemoc, wybaczenie i obojętność – te wątki, odpowiednio ujęte, potrafią przyspieszyć bicie serca czy zmrozić krew w żyłach.
Dziś zachęcam Was do śledzenia kolejnego projektu, w którym mam przyjemność uczestniczyć. Antologia „Krew Zapomnianych Bogów” to pierwszy w Polsce zbiór opowiadań grozy utrzymanych w słowiańskich klimatach. A zresztą… przeczytajcie oficjalną notkę!

Krew Zapomnianych Bogów – to pierwsza polska antologia grozy w słowiańskich klimatach! Czternastu autorów połączyło swoje siły i stworzyło jedyny w swoim rodzaju zbiór opowiadań. Stare gusła, dziwaczne przesądy, przeraźliwe rytuały, demony i nocne stwory, wszystko to znajdziecie w tej upiornej antologii. Czy macie odwagę wkroczyć do mrocznego świata naszych przodków? Czy macie siłę zmierzyć się z koszmarami, które dręczyły naszych pradziadów? Po przeczytaniu tej książki nic już nie będzie takie jak kiedyś, będziecie rozglądać się dookoła, wypatrując czających się w cieniu bestii. Amulety chroniące przed siłami zła staną się nieodłącznym elementem waszej garderoby. Rzeczywistość nabierze nowych barw, a z pozoru nic nieznaczące zdarzenia, nabiorą nowego sensu. Przyjmijcie wyzwanie i wkroczcie do świata upiornych fantazji!

W antologii znajdziecie teksty takich autorów jak:
Dagmara Adwentowska
Piotr Borlik
Sylwia Błach
Tomasz MordumX Siwiec
Tomasz Czarny
Piotr Ferens
Krzysztof Haczyński
Marcin Piotrowski
Patryk Hirsekorn
Piotr Borowiec
Flora Woźnica
Sandra Gatt Osińska
Maciej Szymczak
Karolina Mangusta Kaczkowska
„Krew Zapomnianych Bogów” ukaże się nakładem znanego wszystkim fanom horroru wydawnictwa „Horror Masakra”. 

Horror Masakra, to mały wydawca ze Suchej Beskidzkiej. Jego założycielem jest pisarz prozy horroru ekstremalnego Tomasz „MordumX” Siwiec. Działalność HM zaczynała od wydawania magazynów o tematyce horroru oraz grozy, a w dalszej kolejności książek z tego samego gatunku. Wydawca rozpoczął działalność w 2013 roku, do tej pory na swoim koncie ma już wydane pięć czasopism (Horror Masakra, Krypta) oraz kilka książek , wśród których znalazły się takie jak: „Demononicon”, „Śmieciowisko”, „Robiłem to z żywym trupem”, „ABC Makabry”, „Cztery Echa Grozy”, „11 Grzechów Głównych”, „Liturgia Plugastwa”, „Trzy lata strachu” oraz „Bogini z nożem w dłoni”

Gorąco zachęcam do śledzenia profilu projektu na Facebook’u: KLIK.

To jak, macie ochotę wkroczyć do świata legend i mitów, gdzie potwory żyją wśród ludzi, a ludzie są potworami?

Leave a Comment

Skip to content