Sylwia Błach

projekt i wykonanie: Sylwia Błach

Kampania Modelled by Role Models Nowy Wymiar Piękna Panache Lingerie

Nowy Wymiar Piękna – głosowanie trwa!

Ostatnie dni przypominają jazdę kolejką górską. Jest cudownie, szybko, ekstremalnie. Mam wiatr we włosach i uśmiech na twarzy, choć tempo, które zostało mi narzucone, potrafi zmęczyć. Takie życie kocham!

Dziś chciałam Wam się pochwalić swoim ostatnim sukcesem i jednocześnie poprosić o pomoc, bym mogła zrobić kolejny krok ku spełnieniu. W zeszłym tygodniu dostałam informację, że zakwalifikowałam się do półfinałowej piętnastki w konkursie Panache – Nowy Wymiar Piękna (Modelled by Role Models). Zgłoszeń do konkursu z całego świata napłynęło kilka tysięcy, więc fakt, że jury wybrało własnie mnie, przypomina wspaniały sen.

Celem konkursu Panache jest wyłanianie kobiet, które inspirują. Swoim życiem, pasjami, zachowaniem nakłaniają do spojrzenia na swoje życie z innej strony. Kobiet, które zachęcają do działania, pokazują, że nie istnieją żadne ograniczenia. To, że opowiedziana przeze mnie historia – moja historia – zrobiła tak pozytywne wrażenie, ciągle wprawia mnie w osłupienie.

Aktualnie trwa głosowanie na to, która z półfinalistek trafi do finałowej szóstki. Zachęcam Was do przejrzenia wszystkich kandydatur i wybrania tej, która inspiruje Was najbardziej. Na mnie możecie zagłosować TUTAJ. Głosowanie trwa tylko do 29. kwietnia, więc zachęcam czym prędzej.

Wybrana szóstka już w maju poleci na sesje zdjęciową do Londynu i zostanie twarzami marki Panache, więc jest to naprawdę niezwykłe wyróżnienie.

Konkursem zainteresowały się media – nie tylko lokalne, ale też ogólnopolskie. Poniżej wrzucam materiały z Polsatu oraz TVP 3 – Poznań, w których w ostatnich dniach wzięłam udział. Dwukrotnie przeżyłam wejście na żywo: po raz pierwszy w piątek na Polsat News i po raz drugi wczoraj w TVP3. Skok adrenaliny, który takie doświadczenie daje, jest niesamowity. Zainteresowanych zapraszam do obejrzenia (kliknięcie w zdjęcie przekieruje Was do materiału).

Raz jeszcze zachęcam do oddania swojego głosu w konkursie Panache – Nowy Wymiar Piękna.

#MyRoleModels

4 komentarze

Leave a Comment

Skip to content