Sylwia Błach

projekt i wykonanie: Sylwia Błach

Outfit #145 – Baśń o dziewczynce, której wyrosły skrzydła

Gdzieś tam, daleko, wśród gwiazd, żyła piękna dziewczynka, której pewnego dnia wyrosły skrzydła. Początkowo zbyt ciężkie i nieporęczne, uniemożliwiały wzbicie się w przestworza… Mijały dni, upływały oddechy, a dziewczynka nie rezygnowała. Stopniowo, ambitnie, odkrywała każdy miesięń, każdy nerw nowonabytej konstrukcji. Pełna wiary i marzeń, że któregoś dnia wzbije się w przestworza.

I wzbiła się. A tam, wysoko, odkryła, że pogoń za marzeniami nie ma końca. Bo im wyżej leciała, tym więcej pragnęła. A im więcej pragnęła, tym więcej osiągała.

Była wyjątkowa. Silna i piękna.

Tak mogłaby się zacząć baśń o każdej z Was – z każdym dniem, pokonując bariery, odkrywamy nowe możliwości. Dziś, wyjątkowo, staję po drugiej stronie obiektywu. Te zdjęcia planowałam Wam pokazać już dawno, jednak zawsze było coś innego. Teraz, gdy jestem w Warszawie na Warsztatach Miss Polski na Wózku, a post sam się dodaje (bo został zaplanowany z tygodniowym wyprzedzeniem) – w końcu mam okazję zaprezentować sesję, której jestem autorką. Miałam przyjemność fotografować dziewczynę, która stworzyła najpiękniejsze zdjęcia na tym blogu – moi drodzy, oto Perfectamente Photography.

Post ten trafia do kategorii „stylizacje”, ponieważ poza rolą fotografa, postanowiłam wcielić się w role stylistki i wizażystki. Co więcej zestaw powstał na bazie zawartości mojej szafy, więc można powiedzieć, że to strój, który i ja od czasu do czasu zakładam. Jeśli Wam się ten pomysł spodoba, co jakiś czas będą tu gościnnie gościć moje stylizacje na modelkach. Dopóki mi się to nie znudzi.
Różową, żakardową sukienkę, która jest główną bohaterką stylizacji, mam w swojej szafie ponad rok. Kupiłam ją na wyprzedaży w Mia Design. Wielokrotnie planowałam się Wam w niej zaprezentować, jednak stało się tak, że debiutuje tutaj na Darii. W sumie, dlaczego nie.
Pamiętajcie – wszystkie jesteście wyjątkowe. I macie skrzydła. Tylko trzeba nauczyć się z nich korzystać.
Trzymajcie kciuki, by nadchodząca Gala Finałowa Miss Polski na Wózku 2016, wypadła jak najlepiej! A dziewczyny z Warszawy i okolic zapraszam na to wyjątkowe wydarzenie do Amfiteatru Bemowo 16. lipca o godzinie 20.00. Wstęp wolny!

 dress: Mia Design

54 komentarze

Leave a Comment

Skip to content