stylizacje | makijaż

Outfit #146 – Little black lace

Królowa balu, władczyni nocy. Nosząc suknię projektu Agnieszki Jaworskiej czuję, że świat mam u swoich stóp. Wystarczy jeden gest, jedno spojrzenie, a wieczór jest mój. Władza, to wspaniała namiętność.
Czarna koronka, podszewka mieniąca się w kolorach granatu i fioletu, w zależności od padającego światła, głęboki dekolt podkreślający smukłość sylwetki. Taka suknia nie potrzebuje konkurencji. Wystarczy tylko szklany naszyjnik przywieziony z Wenecji, klasyczne czarne szpilki i stylizacja gotowa.
Czyż nie jest pięknie?
A za zdjęcia dziękuję Kaskaderowi Kadr, który odkrył piękny dworek w Kołaczkowie i zabrał mnie tam na wycieczkę, by wśród murów pamiętających dawne czasy stworzyć zdjęcia pełne magii. Jeśli zatrzymacie się tam na chwilę i zamkniecie oczy, usłyszycie gwar rozmów, dźwięki muzyki i wystrzały, gdy panowie na śmierć i życie walczyli o honor dam.

dress: Agnieszka Jaworska || necklace: souvenirs from Venice || shoes: CCC

Agnieszko, dziękuję, że zaprojektowałaś i uszyłaś dla mnie tak piękną suknię! Osoby chcące skorzystać z usług tej niezwykłej projektantki-stylistki, zapraszam do kontaktu: fanpage / strona www.

Jeśli podoba Ci się ten tekst, proszę podziel się ze znajomymi!

34 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Chcesz być na bieżąco z nowościami na mojej stronie?


Maila dostaniesz maksymalnie raz w tygodniu, zwykle rzadziej! Przyślę Ci informacje o najnowszych
wpisach i artykułach, podzielę się wiedzą lub poinformuję o konkursie. Zero spamu, same konkrety,
byśmy zawsze mogli być w kontakcie!

shares
Skip to content