literatura | publicystyka

Pisze się – przegląd spraw bieżących!

Bo liczy się piękno, Imperium Kobiet

W piętnastym numerze magazynu “Imperium Kobiet” znajdziecie mój krótki artykuł “Bo liczy się piękno”. Tekst mówi o wyborach Miss Polski na wózku 2014. Gorąco zachęcam do lektury – zarówno mojego tekstu, jak i całego magazynu. 
Donica, Szortal.pl

Na portalu Szortal.pl pojawił się mój pierwszy drabble – tekst, który ma dokładnie sto słów. “Donica” to opowieść utrzymana w klimacie bizarro/horror, zainspirowana pewną piosenką z mojego dzieciństwa oraz… problemami wynikającymi z hodowli pewnych kwiatków. Tekst znajdziecie tutaj! Wszelkie uwagi i oceny mile widziane.
Corpo-goth & Fall-winter gothic outfits, blog.queen-of-darkness.com

Od niedawna jestem ambasadorką Queen of Darkness. Związane jest to przede wszystkim z moją “ciuchową” działalnością – czyli blogiem blog o modzie i stylizacjach z inspiracjami z Poznania. Co jakiś czas publikuję na blogu Queen of Darkness artykuły na temat mody. Na razie pojawiły się dwa: poświęcony stylowi corpo-goth (czyli słów wiele o tym jak się ubierać do pracy, by zachować mroczny styl, ale nie przesadzić) oraz krótki przegląd trendów jesień-zima 2014 i ich zestawienie z odzieżą gotycką. Zapraszam! Linki: Corpo-goth i trendy. Artykuły są w języku angielskim!

Jeśli podoba Ci się ten tekst, proszę podziel się ze znajomymi!

One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Chcesz być na bieżąco z nowościami na mojej stronie?


Maila dostaniesz maksymalnie raz w tygodniu, zwykle rzadziej! Przyślę Ci informacje o najnowszych
wpisach i artykułach, podzielę się wiedzą lub poinformuję o konkursie. Zero spamu, same konkrety,
byśmy zawsze mogli być w kontakcie!

shares
Skip to content