Sylwia Błach

projekt i wykonanie: Sylwia Błach

Politechnika – dla ludzi z pasją!

Premiera, premiera… I po premierze! Od wczoraj po sieci hula filmik Politechniki Poznańskiej, w którym miałam zaszczyt wziąć udział. Jestem szczerze zachwycona efektem, który uzyskaliśmy. Spodziewałam się wszystkiego, ale poziom przerósł moje najśmielsze wyobrażenia o takiej inicjatywie. Jeśli jesteście ciekawi – patrzcie poniżej!

Odnośnie głosowania dotyczącego wybór Miss Polski na wózkach, o którym wczoraj pisałam. Chciałam Was tylko poinformować, że strona działa, a „jedynym problemem” są przeciążone serwery. Osobiście udało mi się wbić z samego rana, ponoć także w nocy da się głosować… Jeśli więc chcecie mnie wesprzeć, po prostu próbujcie. Za którymś razem stronka ruszy!

A co u mnie? Nauka, nauka, nauka. Pół dnia przesiedziałam nad programami na programowanie rozproszone, teraz więc chyba „w ramach relaksu” zabiorę się za aplikacje internetowe. Albo za grę, którą muszę napisać. Albo za inny projekt z rozproszonego. Albo… Szkoda wymieniać! Trzymajcie za mnie kciuki bym jakoś ten tydzień przetrwała, bo właśnie osiągam najwyższy poziom wtajem… ee, to jest, przepracowania 😉

3 komentarze

Leave a Comment

Skip to content