literatura | publicystyka

Politechnika – dla ludzi z pasją!

Premiera, premiera… I po premierze! Od wczoraj po sieci hula filmik Politechniki Poznańskiej, w którym miałam zaszczyt wziąć udział. Jestem szczerze zachwycona efektem, który uzyskaliśmy. Spodziewałam się wszystkiego, ale poziom przerósł moje najśmielsze wyobrażenia o takiej inicjatywie. Jeśli jesteście ciekawi – patrzcie poniżej!

Odnośnie głosowania dotyczącego wybór Miss Polski na wózkach, o którym wczoraj pisałam. Chciałam Was tylko poinformować, że strona działa, a “jedynym problemem” są przeciążone serwery. Osobiście udało mi się wbić z samego rana, ponoć także w nocy da się głosować… Jeśli więc chcecie mnie wesprzeć, po prostu próbujcie. Za którymś razem stronka ruszy!

A co u mnie? Nauka, nauka, nauka. Pół dnia przesiedziałam nad programami na programowanie rozproszone, teraz więc chyba “w ramach relaksu” zabiorę się za aplikacje internetowe. Albo za grę, którą muszę napisać. Albo za inny projekt z rozproszonego. Albo… Szkoda wymieniać! Trzymajcie za mnie kciuki bym jakoś ten tydzień przetrwała, bo właśnie osiągam najwyższy poziom wtajem… ee, to jest, przepracowania 😉

Jeśli podoba Ci się ten tekst, proszę podziel się ze znajomymi!

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Chcesz być na bieżąco z nowościami na mojej stronie?


Maila dostaniesz maksymalnie raz w tygodniu, zwykle rzadziej! Przyślę Ci informacje o najnowszych
wpisach i artykułach, podzielę się wiedzą lub poinformuję o konkursie. Zero spamu, same konkrety,
byśmy zawsze mogli być w kontakcie!

Zamknij okno

Skip to content