literatura | publicystyka

Poznańskie Dni Fantastyki 2014 – mikroskopijna relacja

Konwenty, ach, konwenty! Kocham i uwielbiam, nawet te krótkie i malutkie. Dlatego w sobotę wybrałam się na Poznańskie Dni Fantastyki, swego rodzaju akcję propagującą fantastykę i przy okazji promującą nadchodzący Pyrkon.

Tym razem niestety nie skorzystałam za wiele – a właściwie udało mi się tylko poprowadzić konkurs wiedzowy „Co Ty wiesz o zabijaniu?”. Pytania dotyczyły seryjnych morderców, kryminologii i kryminalistyki.

W tym miejscu – chciałabym podziękować wszystkim, którzy postanowili spędzić tę godzinę ze mną. Dziękuję za Wasze skupienie i pasję, z jaką próbowaliście odpowiadać na trudniejsze pytania. Także za ciekawostki, którymi się ze mną dzieliliście i Waszą wiedzę – dzięki temu nie czułam, że wiedzówka jest zbyt hardkorowa – choć na początku takie myśli mi się przez głowę przewijały.

Dziękuję też organizatorom – świetnie się bawiłam!

Poznańskie Dni Fantastyki 2014 były, po prostu, fajne! Spotkałam znajomych, nagadałam się z nimi. Nie obyło się bez stresu i ostatecznego poczucia zwycięstwa. Nawet udało mi się zgarnąć małą nagrodę w loterii! Choć przypinek nie noszę, to koto-nietoperz z tekstem „I believe I can fly” skradł moje serce.

To co, pora zacząć odliczać dni do PYRKONU?! 🙂

Jeśli podoba Ci się ten tekst, proszę podziel się ze znajomymi!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Chcesz być na bieżąco z nowościami na mojej stronie?


Maila dostaniesz maksymalnie raz w tygodniu, zwykle rzadziej! Przyślę Ci informacje o najnowszych
wpisach i artykułach, podzielę się wiedzą lub poinformuję o konkursie. Zero spamu, same konkrety,
byśmy zawsze mogli być w kontakcie!

shares
Skip to content