Sylwia Błach

projekt i wykonanie: Sylwia Błach

Różowa zwiewna sukienka z tiulu i kolorowa apaszka, czyli najgorętsze trendy 2018!

Sezon na noszenie zwiewnych, różowych sukienek z tiulu uważam za otwarty! Mój ulubiony model pochodzi z Mango i składa się z dwóch oddzielnych warstw: podszewki przylegającej do ciała i tiulowej sukienki noszonej na wierzch. Razem tworzą niesamowite połączenie, które pięknie eksponuje dekolt i nogi.

Chcąc jeszcze bardziej podkreślić dekolt zdecydowałam się na hit tego sezonu – kolorową apaszkę. Moda się zmienia, a w tym sezonie nie istnieją reguły dotyczące noszenia apaszek: ważne, by były wyraziste. Masz ochotę na apaszkę do sukienki? Proszę bardzo! Chcesz założyć ją do t-shirtu? Też będziesz wyglądać super. Baw się wzorami i zestawianiem kolorów, by uzyskać nowoczesny efekt. Ja wybrałam łososiową apaszkę w duże kwiaty i połączyłam ją z tiulową zwiewną sukienką. Lekki, zwiewny styl uczyniłam bardziej „miejskim” wybierając srebrne buty o sportowym fasonie.  

Cieszę się, że nareszcie nadeszło lato – ta pogoda przywraca mi chęci do działania! Ostatnio bardzo dużo u mnie się dzieje i moja obecność w social media zdecydowanie spadła. Skończyliśmy akcję crowdfundingową, więc rzeczywistość stopniowo wraca do normy, a ja chcę się skupić na studiach. Robienie doktoratu nie jest tak łatwe jak poprzednie etapy nauczania – na studiach magisterskich można było płynąć z prądem, uczyć się tego, na co zostanie się nakierowanym. Doktorat to inna bajka – trzeba samemu szukać artykułów, odkrywać czego warto się nauczyć. To nieustanna praca polegająca na zadawaniu pytań i odpowiadaniu na nie. Ja jestem w początkowej fazie algorytmu kompresującego macierze, a zegar tyka…

Dlatego teraz, gdy za oknem świeci słońce, o wiele łatwiej wstać mi z łóżka z uśmiechem. Chcę, by ten stan i chęć do pracy utrzymała się jak najdłużej.   Spokojnie, nie rezygnuję z blogowania. Ciągle tu jestem i mam kilka pomysłów. Mam też jeszcze na komputerze kilka sesji, które czekają na publikacje – mam nadzieję, że się Wam spodobają. Tymczasem korzystam z wolnego sobotniego wieczoru i biorę się do pracy twórczej. Uczucie, że można uczynić świat lepszym jest naprawdę przyjemne! By jednak je podtrzymać – muszę zacząć pracować intensywniej. Myślicie, że mi się uda? 🙂   Barwnego tygodnia!

Zdjęcia: Aleksandra Rohde, Klik Pstryk!   tiulowa zwiewna sukienka: Mango || srebrne buty o sportowym fasonie: Bonprix || koronkowy biustonosz: Panache

10 komentarzy

Leave a Comment

Skip to content