Sylwia Błach

projekt i wykonanie: Sylwia Błach

Słowiańskie strzygi i topielce w krainie gore – dlaczego lubimy się bać? – audycja ze mną w radiowej Trójce!

Dlaczego człowiek lubi straszne historie? Czym jest gore? Skąd pochodzą słowiańskie demony? Jak zaczęła się moja przygoda z pisaniem? Wywiad w radio to jedna z moich ulubionych aktywności – zawsze, gdy mam okazję wejść na antenę, dreszczyk emocji gwarantuje mi ogromny skok endorfin. Tak było i tym razem: przed wczorajszą audycją w radiowej Trójce trzęsłam się jak osika, ale już w trakcie czułam się jak ryba w wodzie. Mam nadzieję, że to słychać!

Mój drogi, moja droga: dziś krótko i na temat: spełniło się kolejne moje marzenie – udzieliłam wywiadu w radiowej Trójce! Możesz go posłuchać klikając tutaj.

Dlaczego ludzie lubią horrory?

To była jedna z lepszych przygód ostatnich tygodni i mam nadzieję, że audycja Ci się spodoba. Razem ze mną w audycji wystąpiły: specjalizująca się w demonologii słowiańskiej Anna Malewska oraz psycholożka Katarzyna Kucewicz. Rozmawiałyśmy o demonach, horrorze, a mi przypadł zaszczyt przybliżenia słuchaczom tematyki gore. Rozmowę brawurowo poprowadził Jakub Jamrozek, którego poznałam kilka lat temu, udzielając mu wywiadu w radiowej Czwórce. Więcej na ten temat znajdziesz klikając tutaj.

Oczywiście zachęcam do odsłuchania całej audycji, ale jeśli masz tylko kilka minut, by wysłuchać moich wypowiedzi, to przewiń mniej-więcej do połowy audycji.

Mam nadzieję, że zechcesz posłuchać mojego występu, a także podzielisz się ze mną swoimi wrażeniami!

Leave a Comment

Skip to content