Sylwia Błach

projekt i wykonanie: Sylwia Błach

Spotkanie autorskie w V LO w Poznaniu!

W czwartek wyruszyłam do Poznania ku kolejnej wielkiej przygodzie – spotkaniu autorskiemu w V. LO. O osiemnastej wkroczyłam na salę, by spędzić najbliższą godzinę opowiadając o literaturze, swojej twórczości i pasjach. Przepełniona emocjami: od strachu, przez nerwy, aż po nadmierną ekscytację, drżałam, co nam z tego wyjdzie.

W kameralnym gronie rozmawialiśmy o wszystkim tym, co prowadzącą (a potem także widzów) zaciekawiło. Odpowiadałam na pytania dotyczące tego co robię i co kocham, a na koniec – przeczytałam moje najnowsze opowiadanie „Dusze w pudełku”.

Było dobrze, tak sądzę. Po spotkaniu z każdym zamieniłam kilka słów… Przy tym – zostałam zaproszona do świetnego projektu. Co z tego wyjdzie – okaże się wkrótce, na razie nie zapeszam. Zostawiam Was z kilkoma zdjęciami pochodzącymi z aparatu Grażyny Wodały.

Gorąco dziękuję Bibliotece V LO (a szczególnie pani Grażynie, która dzielnie wymieniała ze mną maile rozwiewając wszelkie wątpliwości i nadzorowała spotkanie) za zaproszenie – spotkanie dostarczyło mi wielu pozytywnych emocji. Mam nadzieję, że tym, którzy przybyli, również! 🙂


2 komentarze

Leave a Comment

Skip to content