podróże | wydarzenia

Spotkanie w ramach projektu Kultura Przedsiębiorczości

polscy pisarze grozy
24. listopada na Politechnice Poznańskiej odbyło się spotkanie ze mną. W ramach projektu Kultura Przedsiębiorczości dla mieszkańców Wielkopolski zostałam zaproszona do podzielenia się swoją historią. W trakcie spotkania opowiadałam o swoich pasjach i osiągnięciach. Rozmawialiśmy o tym co jest podstawą sukcesu, o przekraczaniu własnych granic. Opowiedziałam o projektach, w których brałam udział, swoich blogach, a także pasji do pisania i programowania. Spotkanie brawurowo poprowadził dziennikarz Andrzej Gogulski.
polscy pisarze grozy
Celem projektu jest zachowanie, promowanie i rozwój dziedzictwa kulturowego, a także inspirowanie młodych osób do rozwoju poprzez spotkania z tymi, którzy mimo młodego wieku mają na koncie już wiele sukcesów. Dotychczas w ramach projektu poza spotkaniem ze mną, odbyły się spotkania między innymi z Jakubem Sobczakiem, założycielem i pomysłodawcą portalu PolakPotrafi czy wydarzenie prezentujące najciekawsze studenckie start-upy.

literatura grozy polska
Cieszę się, że mogłam wziąć udział w tym niezwykłym wydarzeniu. Dziękuję organizatorowi spotkania, Politechnice Poznańskiej, za zaproszenie, a co za tym idzie za możliwość zmotywowania kolejnych osób. Pamiętajcie: najwięcej barier mamy w głowie.

literatura grozy polska

polski horror

Jeśli podoba Ci się ten tekst, proszę podziel się ze znajomymi!

One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Chcesz być na bieżąco z nowościami na mojej stronie?


Maila dostaniesz maksymalnie raz w tygodniu, zwykle rzadziej! Przyślę Ci informacje o najnowszych
wpisach i artykułach, podzielę się wiedzą lub poinformuję o konkursie. Zero spamu, same konkrety,
byśmy zawsze mogli być w kontakcie!

shares
Skip to content