Sylwia Błach

projekt i wykonanie: Sylwia Błach

Stylizacja boho z białą tuniką z frędzlami

Mówi się, że moda oddaje aktualne nastroje społeczne i polityczne. Wyraża emocje tłumu i wyprzedza trendy myśleniowe. Każdy na pewno kojarzy t-shirt „We should all be feminist” od Diora czy zachłyśnięcie przyszłością i technologią na początku XXI wieku. Jeśli tak jest, że nasze ubrania mówią o tym, co czujemy w danym momencie, to moje stylizacje krzyczą jedno: wakacje, nadchodzę!

sukienka boho na co dzień z frędzlami stylizacja na wakacje

Wakacje w stylu boho

Co roku najmodniejszym wakacyjnym stylem staje się boho: styl przywodzący na myśl współczesnych hippisów, przesycony radością i wolnościa, ale też tęsknotą za naturą. Na ulicach widzimy sukienki w stylu boho, tuniki, spodenki… Charakterystyczne są frędzle, biały kolor, piórka, naturalna biżuteria, rozpuszczone włosy, dżins. Wszystko to, co kojarzy nam się z wolnością. A kiedy czujemy się najbardziej wyzwoleni, jeśli nie w czasie wakacji?

sukienka boho na co dzień z frędzlami stylizacja na wakacje

Biała tunika z frędzlami

Wakacje to wolność i luz. To także swoboda wyglądu, oderwanie od tego co nam wypada. Prezentuję Ci stylizację z wykorzystaniem dżinsowych szortów i boho tuniki z frędzlami. Buty – creepersy, lekkie, wakacyjne, trochę alternatywne, by pokazać, że choć umysł szaleje na wietrze, to gdy trzeba, stoję mocno na ziemi nogami.

sukienka boho na co dzień z frędzlami stylizacja na wakacje

Stylizacja boho w sam raz dla mnie!

Jak nosić boho narzutkę? To proste – tak jak masz ochotę! Moja wieki czekała w szafie aż poczuję, że nadeszła na nią pora. To jedno z tych ubrań, które pożyczyły już wszystkie moje koleżanki, tylko ciągle ja nie miałam go na sobie. Teraz poczułam tę potrzebę wolności i oto jestem – z frędzlami, wolna niczym ptak!

sukienka boho na co dzień z frędzlami stylizacja na wakacje

Biżuteria w stylu boho

O dodatkach nie mogę wiele napisać, ponieważ… wiele ich nie ma. Na szyi noszę celebrytkę, z którą się prawie nigdy nie rozstaję – jest dla mnie bardzo ważna. W uszy wsadziłam długie czarne piórka – jeden z moich ulubionych, wakacyjnych akcentów. A na ręce mam muszelkę, bo kocham morze i tęsknię za nim przeogromnie.

Czy lubisz styl boho? A może w tym sezonie Twój styl wyraża inne tęsknoty? Koniecznie daj znać w komentarzu!

sukienka boho na co dzień z frędzlami stylizacja na wakacje

Zdjęcia: Kaja Falbierska Littledreamer

Mam na sobie: biała tunika w stylu boho z frędzlami: H&M || dżinsowe szorty || bordowe creepersy DeeZee

Leave a Comment

Skip to content