Sylwia Błach

projekt i wykonanie: Sylwia Błach

Stylizacja w czerwonej sukience we wzór węża

Czerwień – kolor namiętności, miłości, ale też odwagi i pewności siebie. Do noszenia stylizacji z czerwoną sukienką nie każda z nas od razu jest przekonana. Często spotykam się z opinią, że czerwień to barwa zbyt jaskrawa, rzucająca się w oczy. Dla mnie to jej największe zalety – w czerwonej sukience się wyróżniam na tle ciemnej ulicznej masy. Dziś stylizacja z czerwienią – poszłam po całości!

Stylizacja w czerwonej sukience we wzór węża

Jak nosić czerwoną sukienkę?

Każda z nas może nosić czerwień – kluczowe jest znalezienie odpowiedniego dla nas odcienia, fasonu, wzoru. Jeśli boimy się nadmiaru i dopiero eksperymentujemy z tym kolorem, możemy wybrać stylizację składającą się tylko z eleganckiej, czerwonej sukienki – a resztę elementów potraktować jako tło. Czerwień jest wyrazista, mocna, zatem nie zawsze potrzebuje konkurencję. Ja jednak preferuję maksymalizm i zdecydowałam się na czerwony styl od stóp do głów.

Stylizacja w czerwonej sukience we wzór węża

Trend sezonu – sukienka w wężowy wzór!

Jak już wspominałam kilkakrotnie, moda na wężowe wzory dopadła i mnie. Nie mogę się im oprzeć – są wyraziste, odważne, bezkompromisowe. Takie jak ja. Połączenie czerwieni i wężowego nadruku to zdecydowanie opcja dla pewnych siebie kobiet. Jedno jest pewne – tak ubrana nie pozostaniesz niezauważona.

Stylizacja w czerwonej sukience we wzór węża

Czerwona stylizacja od stóp do głów!

Jak nosić czerwoną sukienkę? Z przekorą i odwagą! I uśmiechem, oczywiście. Ja na wyjście do kawiarni wybrałam botki w identyczny, wężowy wzór. Świetnie pasują do sukienki. Ogólnie noszenie wzorów od stóp do głów (zwłaszcza tych zwierzęcych w mocnych kolorach) jest jednym z silniejszych trendów sezonu. Na ulicach raczej go często nie zobaczymy (szkoda!), ale na wybiegach króluje. By jeszcze bardziej podkreślić rockowy charakter zestawu zdecydowałam się na… kabaretki. Czerwone, oczywiście. Tak ubrana gotowa byłam na podbój świata.

Stylizacja w czerwonej sukience we wzór węża

Wczesna wiosna wymaga ciepłych dodatków!

Oczywiście nie byłabym sobą, gdybym nie zarzuciła czegoś cieplutkiego na plecy. Pogoda szaleje, a ja jestem zmarźluchem. Z tego powodu moją stylizację z czerwoną sukienką uzupełniłam czarną, futrzaną kamizelką. Stanowi fajny akcent, a ponadto wysmukla sylwetkę.

Stylizacja w czerwonej sukience we wzór węża

Jak podoba Ci się moja stylizacja? Daj znać w komentarzu!

Autorem zdjęć jest Szymon – FotografiaSzymona. To nasza pierwsza współpraca, ale patrząc po efektach – mam szczerą nadzieję, że nie ostatnia!

Stylizacja w czerwonej sukience we wzór węża

Stylizacja składa się z elementów: Czerwona sukienka w wężowy wzór: Zara || Czerwone botki w wężowy wzór: Stradivarius || Futrzana kamizelka: Butik || Czerwone kabaretki: Forever21

3 komentarze

Leave a Comment

Skip to content