Sylwia Błach

projekt i wykonanie: Sylwia Błach

#SyndromRiddocha na antenie Radio Września

Wierzę w to, że marzenia się spełniają, choć na ogół trzeba o nie zawalczyć. To jest piękne w życiu – fajnie czasem, gdy coś udaje się przez przypadek, ale najwięcej satysfakcji sprawiają sukcesy, które osiągnęliśmy dzięki ciężkiej pracy. Są też takie marzenia, do których tęsknić śmiałości nie mam. Jednym z nich było czytanie mojej powieści w radio. Choć grono stałych czytelników mam, choć pięć książek wydałam, ciągle czuje, że jeszcze długa droga przede mną. A jednak marzenie się spełnia – na antenie Radio Września właśnie trwa odczyt mojej powieści „Syndrom Riddocha. Tom pierwszy. Lepszego świata nie będzie”.

Codziennie na antenie Radio Września po godzinie 17. możecie wysłuchać jak Tomasz Sosnowski, znany i ceniony dziennikarz, odczytuje moją powieść. Historia utrzymana w klimatach zombie apokalipsy stopniowo przyciąga coraz więcej osób. Dołącz do grona słuchaczy i Ty – audycji możesz posłuchać tutaj: Radio Września #SyndromRiddocha codziennie po 17.!

Nie słyszałeś o „Syndromie Riddocha”? Nic straconego – zapraszam na wpis, w którym dokładnie opowiadam o książce Syndrom Riddocha – zombieapokalipsa w futurystycznym świecie. Zawsze możesz też wysłuchać audycji Gościniec Radia Września, w trakcie której dokładnie wyjaśniam o czym jest moja powieść i zachęcam do słuchania jej na antenie.

Raz jeszcze zachęcam do słuchania mojej powieści, jak i do słuchania książek w ogóle – audiobooki to świetna opcja, gdy nie mamy czasu skulić się z książką w fotelu przed kominkiem czy w innym, lubianym przez nas, miejscu.

1 Comment

Leave a Comment

Skip to content