literatura | publicystyka

W pułapce emocji

Emocje. To one rządzą naszym światem. Sprawiają, że chce nam się żyć lub doprowadzają na skraj szaleństwa. Głęboki smutek i dzika radość, ekstaza i płacz z żalu – to nas definiuje. Ilość i rodzaj emocji w życiu świadczy o jego jakości. O tym czy budzimy się świadomi, że znów wydarzy się coś fajnego czy że rano mamy ochotę schować się pod kołdrą i nigdy spod niej nie wychodzić.

Dziś wpis nietypowy jak na fakt, że jest to blog modowy. Nie mogłam jednak sobie odpuścić podzielenia się z Wami efektami niedawnej współpracy z Askorem. Askor to poznański artysta, który porusza się na wielu kręgach sztuki: od fotografii, przez rzeźbę, aż po jubilerstwo. We wszystkim się spełnia i we wszystkim jest doceniany.   

Celem naszych wspólnych działań było ukazanie emocji. Praca z tkaniną była dla mnie zupełnie nowym, ale ciekawym doświadczeniem. Mam nadzieję, że Wam te zdjęcia spodobają się równie mocno, co mi, gdy je pierwszy raz ujrzałam. I że podzielicie się emocjami, które Wam towarzyszą, gdy na nie patrzycie.

Do następnego!

Jeśli podoba Ci się ten tekst, proszę podziel się ze znajomymi!

18 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Chcesz być na bieżąco z nowościami na mojej stronie?


Maila dostaniesz maksymalnie raz w tygodniu, zwykle rzadziej! Przyślę Ci informacje o najnowszych
wpisach i artykułach, podzielę się wiedzą lub poinformuję o konkursie. Zero spamu, same konkrety,
byśmy zawsze mogli być w kontakcie!

shares
Skip to content