literatura | publicystyka

W pułapce emocji

Emocje. To one rządzą naszym światem. Sprawiają, że chce nam się żyć lub doprowadzają na skraj szaleństwa. Głęboki smutek i dzika radość, ekstaza i płacz z żalu – to nas definiuje. Ilość i rodzaj emocji w życiu świadczy o jego jakości. O tym czy budzimy się świadomi, że znów wydarzy się coś fajnego czy że rano mamy ochotę schować się pod kołdrą i nigdy spod niej nie wychodzić.

Dziś wpis nietypowy jak na fakt, że jest to blog modowy. Nie mogłam jednak sobie odpuścić podzielenia się z Wami efektami niedawnej współpracy z Askorem. Askor to poznański artysta, który porusza się na wielu kręgach sztuki: od fotografii, przez rzeźbę, aż po jubilerstwo. We wszystkim się spełnia i we wszystkim jest doceniany.   

Celem naszych wspólnych działań było ukazanie emocji. Praca z tkaniną była dla mnie zupełnie nowym, ale ciekawym doświadczeniem. Mam nadzieję, że Wam te zdjęcia spodobają się równie mocno, co mi, gdy je pierwszy raz ujrzałam. I że podzielicie się emocjami, które Wam towarzyszą, gdy na nie patrzycie.

Do następnego!

Jeśli podoba Ci się ten tekst, proszę podziel się ze znajomymi!

18 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Chcesz być na bieżąco z nowościami na mojej stronie?


Maila dostaniesz maksymalnie raz w tygodniu, zwykle rzadziej! Przyślę Ci informacje o najnowszych
wpisach i artykułach, podzielę się wiedzą lub poinformuję o konkursie. Zero spamu, same konkrety,
byśmy zawsze mogli być w kontakcie!

Zamknij okno

shares
Skip to content