Wampiry, potwory, upiory i inne nieziemskie stwory

Książka dla dzieci o potworach, ale tylko dla tych, które lubią się bać!

Człowiek jest miarą wszystkich rzeczy. Istniejących, że istnieją i nie istniejących, że nie istnieją.

Protagoras z Abdery

Potwory od zawsze towarzyszyły człowiekowi. Przewijały się w mitologii, pojawiały w opowiadaniach czy na kartach powieści. Budziły strach, ale też często fascynację, tak różne były od wszystkiego co ludziom znane.

Sylwia Błach w lekki i przystępny sposób opowiada o istotach z mitologii, legend miejskich i podań. Po każdym rozdziale prezentuje swój mistrzowski kunszt pisarski za pomocą drabbli czyli krótkich opowiadań składających się dokładnie ze stu słów. Drabble znajdujące się w książce to zabawne historyjki z potworem w roli głównej.

Przy okazji pierwszego wydania książki „Wampiry, upiory, potwory i inne nieziemskie stwory” ogłaszamy modę na drabble mając nadzieję, że książka sprowokuje czytelników do redagowania własnych tekstów.

Na szczególną uwagę zasługują przepiękne ilustracje autorstwa Pauliny Daniluk, które doskonale uzupełniają tekst. Choć niekiedy żyją one własnym życiem, zachwycają starannością kreski, oszczędnością kolorów i różnorodnością stylów. 

Wydawnictwo: Albus
Data wydania: 03.2017
Nośnik: papier/ebook
Liczba stron: 136

książka o potworach dla dzieci w wieku szkolnym - wampiry, potwory, upiory i inne nieziemskie stwory (duchy też!)

“Wampiry, potwory, upiory…” od środka!


Newsy i ciekawostki o książce “Wampiry, potwory, upiory i inne nieziemskie stwory”


“Wampiry, potwory, upiory i inne nieziemskie stwory” to książka dla dzieci o potworach. Przeznaczona dla dzieci w wieku szkolnym. Zobacz, co myślą o niej recenzenci i blogerzy:Zobacz klip promocyjny!

https://www.youtube.com/watch?v=SQndey7uvGo

Chcesz wiedzieć więcej o książce “Wampiry, potwory, upiory i inne nieziemskie stwory”? Zajrzyj na stronę Wydawnictwa Albus!

Skip to content