Sylwia Błach

projekt i wykonanie: Sylwia Błach

Hacktoberfest – wpadnij na mój wykład i poznaj sztuczną inteligencję!

Już w najbliższą sobotę Hacktoberfest – wydarzenie dla programistów w Poznaniu! W trakcie jednodniowego maratonu programowania zwanego hackatonem będzie można wziąć udział w wykładach dotyczących programowania, open source i rozwinąć swoje umiejętności programistyczne! Na liście prelegentów znajdziesz i mnie – opowiem o sztucznej inteligencji.

Co to jest hackaton?

Hackaton to wydarzenie w trakcie którego programiści spotykają się w jednym miejscu, by… tworzyć oprogramowanie. Hackatony mogą trwać jeden dzień, ale także cały weekend. Zwykle dotyczą jednego konkretnego tematu albo zrzeszają programistów związanych z daną technologią. Zawsze jednak służą poznawaniu nowych osób z branży i poszerzaniu swoich umiejętności.

Wydarzenia dla programistów w Poznaniu mnożą się jak grzyby po deszczu – albo jak bugi w źle napisanym kodzie. Jednym z nich jest Hacktoberfest, na który dziś Was zapraszam. Jest to Hackaton związany z ideologią open source.

Kto może przyjść na hackaton?

Uwierz mi, że każdy! Tegoroczna edycja Hacktoberfest przewiduje dwie ścieżki uczestnictwa: możesz przyjść, by pisać kod albo posłuchać wykładów. Oczywiście możesz też połączyć te dwie ścieżki, a w połowie dnia zjeść pizzę. Po wyżerce proponuję wizytę na mojej prelekcji. O czym będzie?

Myśleć jak maszyna - o sztucznej inteligencji słów kilka
Czy maszyny potrafią myśleć? Są w stanie zawojować świat? A może to umysł człowieka zawsze będzie górą? Sylwia Błach, programistka Unity3D, pisarka i pasjonatka nowych technologii opowie o sztucznej inteligencji. Wyjaśni pojęcia uczenia maszynowego i głębokiego, przedstawi najciekawsze przypadki wykorzystywania AI i prognozy na najbliższe lata. Nieważne, czy boisz się buntu maszyn - przyjdź i posłuchaj o przyszłości, która dzieje się teraz.

Oprócz mnie na wydarzeniu wystąpi szereg innych utalentowanych programistów. Są to: Aleksander Lorenc, Jędrzej Paulus, Damian Fajfer, Marcin Mielnicki, Kamil Pabin, Mateusz Pacek, Oleksandr Tryschenko, Karol Sejka, Artur Iwicki oraz Rafał Zbytniewski. Opowiedzą o początkach w IT, open source w rolnictwie, gicie i wielu innych fascynujących zagadnieniach z branży. Jeśli chcesz wiedzieć więcej, najlepiej zrobisz klikając tutaj: Hacktoberfest 2018.

Tymczasem ja zapraszam do wzięcia udziału w wydarzeniu i odwiedzenia mojego wykładu! Gwarantuję dużą dawkę wiedzy o sztucznej inteligencji, ale podanej w bardzo przystępny sposób.

Hacktoberfest
13.10.2018
godz. 11-19 Mój wykład o 15.
Sonalake Sp. z o.o.
Plac Andersa 5
Poznań

wydarzenia dla programistów w Poznaniu

Wydarzenia dla programistów w Poznaniu

A jeśli interesują Cię inne wydarzenia dla programistów w Poznaniu – śledź dział technologiczny na tej stronie, regularnie dodaję informacje o wykładach, które prowadzę! Pojawiam się na wydarzeniach branżowych, konferencjach i bywa, że prowadzę szkolenia online. Jeśli interesujesz się programowaniem – warto być na bieżąco!

Leave a Comment

Skip to content