Sylwia Błach

projekt i wykonanie: Sylwia Błach

Wylicytuj „Syndrom Riddocha” z osobistymi notatkami z podróży i dedykacją! Aukcja charytatywna!

Zabrałam książkę w podróż po Europie! Ten egzemplarz powieści „Syndrom Riddocha. Tom pierwszy. Lepszego świata nie będzie” jest unikalny, ponieważ zwiedził Europę, robił sobie selfie przy znanych atrakcjach i ruszył na zakupy na lokalnych straganach… Specjalnie dla Ciebie — bym mogła stworzyć aukcję, na której wylicytujesz PACZKĘ pełną wakacyjnych niespodzianek! Pocztówki, bilety, magnesy… a wśród nich najważniejszy: charytatywny egzemplarz powieści „Syndrom Riddocha. Lepszego świata nie będzie” z moimi autorskimi notatkami. Aukcja charytatywna rozpoczęta!

Kilka dni temu, w trakcie wywiadu dla telewizji, zadano mi pytanie: „Sylwia, dlaczego bazgrolisz po swojej książce?!”. Tak, ta książka jest pełna moich osobistych notatek — znajdziesz w środku wspomnienia z podróży, przemyślenia dotyczące świata i życia oraz — przede wszystkim — pisarskie inspiracje! Zapisywałam w niej poruszające chwile i pomysły na opowiadania, które zamierzam napisać. To jedyny taki rarytas, zarówno dla fana książek grozy, literatury akcji, jak i kolekcjonera rzeczy niezwykłych. Nie istnieje drugi taki egzemplarz! To naprawdę wyjątkowa aukcja charytatywna!

Gdzie „Syndrom Riddocha. Lepszego świata nie będzie” dotarł razem ze mną?

Przejechaliśmy Austrię, Chorwację, Włochy i zahaczyliśmy o Niemcy (Monachium) oraz Czechy (Praga). Każde z tych miejsc pobudziło we mnie literackie demony, na stałe uwiecznione odręcznym pismem na marginesach powieści.

Ale to nie wszystko! Zwycięzca aukcji może otrzymać osobistą dedykację na pierwszej stronie książki! Możesz kupić ją dla siebie lub podarować komuś w prezencie. Trzymać na półce dla przyszłych pokoleń, dopisać własne notatki lub… niech wyobraźnia sama Ci podpowie.

Dlaczego aukcja charytatywna #SyndromRiddocha #VoyageVamppiV21?

Mogłabym powiedzieć „BO TAK CHCĘ!” i na tym zakończyć. Fakt, chciałam zrobić coś dobrego i pomyślałam, że stworzenie takiej paczki to z jednej strony szansa, by komuś pomóc, a z drugiej forma podziękowania dla moich obserwatorów, którzy wspierali mnie i śledzili w trakcie wyprawy #VoyageVamppiV21. A dlaczego zdecydowałam się na Fundację Mam Marzenie?

Chciałam, by aukcja była legalna, dlatego wybrałam portal Allegro Charytatywnie. Mogłam tam wybierać spośród dodanych fundacji i nagle ujrzałam Mam Marzenie… Wróciły wspomnienia. Gdy miałam naście lat, to właśnie od nich dostałam pierwszą lustrzankę cyfrową i możliwość fotografowania ukochanych motyli. Zabrali mnie do motylarni w Poznaniu i mogłam otoczona ukochanymi owadami zanurzyć się w świecie fotografii. Wspaniale wspominam te chwile. Rozbudziły we mnie pasję do fotografii na wiele lat, a lustrzanka towarzyszyła mi w licznych sesjach, które robiłam dalszym i bliższym znajomym, dlatego ten wybór jest dla mnie czymś ważnym i osobistym. Choć chciałabym pomóc każdej fundacji, to wobec tej czuję wdzięczność. I wierzę, że pomoże kolejnemu dziecku odkryć pasję.

O czym jest „Syndrom Riddocha. Tom pierwszy. Lepszego świata nie będzie”?

Lubisz „Resident Evil“? Podobał Ci się „World War Z“? Kochasz klimaty w stylu „Więźnia Labiryntu“ i „Niezgodnej“? To książka dlaCiebie! Po trzeciej wojnie światowej nic nie jest takie, jak było. Modyfikacje genetyczne są na porządku dziennym. Technologia zastępuje człowieka. Tylko jedno nigdy się nie zmieni: żądza władzy absolutnej. Jesse, oślepiony w wyniku eksperymentu żołnierz tajnej jednostki Czyścicieli, wyrusza na z pozoru błahą misję. Ma odnaleźć Pierwszego – protoplastę nieumarłych. Zadanie okazuje się podstępem, na ulice wylegają hordy zombie, a przyjaciele stają się wrogami. Czy Czyścicielka wygra walkę z czasem? Czy pokona własne słabości? I w końcu: czy znajdzie tego, którego szuka cały świat?

Aukcja charytatywna! Całkowity zysk z licytacji zostanie przekazany na cele charytatywne. Zróbmy razem coś fajnego!

#VoyageVamppiV21 <- więcej zdjęć z wyprawy znajdziesz na Facebooku i Instagramie pod tym hashtagiem

Leave a Comment

Skip to content