literatura | publicystyka

Zapraszam na spotkanie autorskie!

24. marca na Międzynarodowych Targach Poznańskich rozpoczynają się Targi Edukacyjne, Targi Książki dla Dzieci i Młodzieży oraz Targi Książki Naukowej i Popularnonaukowej. Jest to impreza otwarta, na której nie może Was zabraknąć!
targi edukacyjne poznań data
Już jutro o godzinie 16. zapraszam na spotkanie autorskie ze mną, którego organizatorem jest Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli. W trakcie prawie dwugodzinnego wydarzenia pt. “Strach się bać – czytać czy nie?” opowiem zarówno o swoich aktualnych dokonaniach i projektach, jak i porozmawiam z Wami o literaturze, lekturach szkolnych czy innych sposobach przekazywania opowieści. Po części wykładowej przejdziemy do drugiej części spotkania – warsztatów z pisania drabble’i! To prawdziwa frajda dla wszystkich tych, którzy chcą spróbować swoich sił w tworzeniu ultrakrótkich opowiadań. Zdradzę kilka sztuczek na to, by drabble były ciekawe, a niewtajemniczonym wyjaśnię czym właściwie one są. Ponadto w trakcie spotkania odbędzie się premiera mojej najnowszej książki “Wampiry, potwory, upiory i inne nieziemskie stwory”, która ukazała się nakładem Wydawnictwa Albus.
sylwia błach książki
Pełen program Targów Edukacyjnych znajdziecie TUTAJ. Po więcej informacji odsyłam na stronę wydarzenia – czyli TUTAJ.
książka dla dzieci, młodzieży i dorosłych
To jednak nie koniec atrakcji! W sobotę około godziny 14. pojawię się na targach Książki dla dzieci, młodzieży i rodziców na stoisku Wydawnictwa Albus. Będę tam podpisywać swoją książkę pt. “Wampiry, potwory, upiory i inne nieziemskie stwory”. Bedzie okazja porozmawiać, zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie czy wymienić uściski. Więcej informacji na temat targów znajdziecie na ich stronie – TUTAJ
targi książkowe poznań
A jeśli jeszcze Was nie przekonałam, to zachęcam do przejrzenia wszystkich harmonogramów. Wśród zaproszonych autorów są między innymi Małgorzata Musierowicz, Andy Griffiths, Aleksandra Janusz, Waldemar Cichoń… I wielu innych. Pełna lista TUTAJ.

Mam nadzieję, że do zobaczenia! Ja już nie mogę się doczekać! 

Jeśli podoba Ci się ten tekst, proszę podziel się ze znajomymi!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Chcesz być na bieżąco z nowościami na mojej stronie?


Maila dostaniesz maksymalnie raz w tygodniu, zwykle rzadziej! Przyślę Ci informacje o najnowszych
wpisach i artykułach, podzielę się wiedzą lub poinformuję o konkursie. Zero spamu, same konkrety,
byśmy zawsze mogli być w kontakcie!

shares
Skip to content