Sylwia Błach

projekt i wykonanie: Sylwia Błach

Copernicon już za cztery dni!

Od pewnego czasu regularnie piszę na facebook’u o atrakcjach związanych z nadchodzącym Coperniconem. Uznałam więc, że na blogu przydałaby się notka, zbierająca w jedno miejsce wszystko, co ze mną tam związane.

1. Organizacyjnie. Copernicon odbywa się w Toruniu. Wbrew temu co wcześniej mówiłam, szukajcie mnie w Collegium Maius. Nie w Dworze Artusa! Okazało się, że Collegium ma jednak windę. Spędzę tam całą sobotę i wyłącznie sobotę.

2. Ponadto – stoisko. Tak, na Coperniconie będziecie mogli zakupić moje książki bezpośrednio z moich macek… Yyy, tzn, rączek, oczywiście. Poza tym spędzę tam cały dzień, więc wpadajcie – na cukierki, na ploteczki, na świńskie dowcipy etc. Wszelkie towarzystwo mile widziane! Nie bójcie się, nie gryzę ;> Nooo, dobrze, może czasem…

3. Punkty programu ze mną związane. A mamy takie dwa.

Konkurs: Co Ty wiesz o wampirach, człowieku?, Sylwia „Vamppi” Błach
termin: Sb 17:00
czas trwania: 0:50 h
blok: Blok Literacki
miejsce: Literacka 2 (budynek: Dwór Artusa)
opis:
Witajcie nieustraszeni Pogromcy Wampirów i wszelakiej maści Dzieci Nocy!
Oto czeka na Was konkurs wiedzy dotyczący literatury wampirycznej. Jeśli więc nie straszne Wam nazwisko de Lioncourt, spędzacie upojne noce z Carmillą lub zwyczaje Draculi macie w małym paluszku – przybywajcie! Gwarantuję zróżnicowany poziom trudności i ekstremalne doznania…
Zapraszam, nie gryzę… Ale dla bezpieczeństwa – weźcie ze sobą kołek. Za przezorność przyznaję bowiem punkty premii.

oraz

Spotkanie autorskie z Sylwią Błach, Diana „Nivrame” Bąbel
termin: Sb 18:00
czas trwania: 0:50 h
blok: Blok Literacki
miejsce: Literacka 2 (budynek: Dwór Artusa)
opis:
Gorąco zapraszamy na spotkanie autorskie z młodą pisarką, która śmierć i cierpienie doprawia szczyptą rozkoszy, gwarantując doznania, o jakich nie śniłeś w najgorszych koszmarach… Autorka książki „Strach – zbiór opowiadań grozy” oraz powieści „Bo śmierć to dopiero początek” odpowie na pytania dotyczące pasji, inspiracji czy grozy.

4. Na koniec trochę autoreklamy. Na Coperniconie nie pojawiam się 'ot tak’, tylko jako jeden z zaproszonych gości. Link: http://copernicon.pl/index.php?go=goscie Mam więc nadzieję, że ten pierwszy raz nie będzie mym ostatnim, a Wy z radością skorzystacie ze wszystkiego, co przygotowałam.
DO ZOBACZENIA W TORUNIU! 

2 komentarze

Leave a Comment

Skip to content