niepełnosprawność

Człowiek bez barier 2015 – głosowanie trwa

Człowiek bez barier to prestiżowy konkurs organizowany od 2003 roku przez Stowarzyszenie Przyjaciół Integracji. Jego celem jest nagradzanie osób z niepełnosprawnościami aktywnych zawodowo, zaangażowanych społecznie, pełnych pasji i chęci by zmieniać świat. W tym roku do konkursu została zgłoszona moja kandydatura. Spośród wielu zgłoszeń, jury wyłoniło półfinałową piętnastkę – z radością oznajmiam, że i moja kandydatura tam się znalazła. Trafiłam do naprawdę zacnego grona osób, które wiele osiągnęły. Wśród kandydatów są i sportowcy, i modelki, i działacze. Ludzie czynu.

Wszystkim wyróżnionym serdecznie gratuluję – to zaszczyt być wśród Was, w tym gronie.

Natomiast Was, drodzy Czytelnicy, gorąco zachęcam do zajrzenia na stronę konkursu i oddania swojego głosu. Zapoznajcie się z biografiami i wybierzcie tego, kto Waszym zdaniem zasługuje na tytuł Człowieka Bez Barier 2015 w głosowaniu internautów.
Moja biografia ze strony konkursu:

24 lata, wykształcenie wyższe (inżynierskie, informatyka), miejsce zamieszkania: Witkowo (woj. wielkopolskie), rodzaj niepełnosprawności: rdzeniowy zanik mięśni (SMA).

Współtworzy największą w Europie Środkowej i Wschodniej konferencję branży gier – Game Industry Conference. W 2014 r. została laureatką Studenckiego Nobla w województwie wielkopolskim w konkursie branżowym (branża ścisła). Nagrodzona stypendium Ministra dla Najzdolniejszych w roku 2013. Związana z Fundacją Jedyna Taka, gdzie nadzoruje projekty, organizuje wydarzenia.

Pisarka grozy. W 2009 r. wydała pierwszy zbiór opowiadań pt. „Strach”, natomiast w 2012 r. powieść „Bo śmierć to dopiero początek”. Publikowała opowiadania m.in. w antologiach „Gorefikacje”, „Zombiefilia”, „Księga wampirów”, „Toystories”, „Oblicza grozy”, „Horror na Roztoczu 2 – Insomnia”. Właśnie skończyła prace nad kolejną książką.

Artystka, fotografka, hobbystycznie blogerka modowa i fotomodelka. Znana pod nickiem VamppiV (blog o modzie ze stylizacjami w stylu rock). Została doceniona m.in. przez znaną niemiecką markę gotycką – Queen of Darkness, której jest ambasadorką. W 2014 r. przeszła do finału Miss Poison. Prowadzi bloga www.sylwiablach.blogspot.com.


  

Jeśli podoba Ci się ten tekst, proszę podziel się ze znajomymi!

One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Chcesz być na bieżąco z nowościami na mojej stronie?


Maila dostaniesz maksymalnie raz w tygodniu, zwykle rzadziej! Przyślę Ci informacje o najnowszych
wpisach i artykułach, podzielę się wiedzą lub poinformuję o konkursie. Zero spamu, same konkrety,
byśmy zawsze mogli być w kontakcie!

shares
Skip to content