Sylwia Błach

projekt i wykonanie: Sylwia Błach

Człowiek bez barier 2015 – głosowanie trwa

Człowiek bez barier to prestiżowy konkurs organizowany od 2003 roku przez Stowarzyszenie Przyjaciół Integracji. Jego celem jest nagradzanie osób z niepełnosprawnościami aktywnych zawodowo, zaangażowanych społecznie, pełnych pasji i chęci by zmieniać świat. W tym roku do konkursu została zgłoszona moja kandydatura. Spośród wielu zgłoszeń, jury wyłoniło półfinałową piętnastkę – z radością oznajmiam, że i moja kandydatura tam się znalazła. Trafiłam do naprawdę zacnego grona osób, które wiele osiągnęły. Wśród kandydatów są i sportowcy, i modelki, i działacze. Ludzie czynu.

Wszystkim wyróżnionym serdecznie gratuluję – to zaszczyt być wśród Was, w tym gronie.

Natomiast Was, drodzy Czytelnicy, gorąco zachęcam do zajrzenia na stronę konkursu i oddania swojego głosu. Zapoznajcie się z biografiami i wybierzcie tego, kto Waszym zdaniem zasługuje na tytuł Człowieka Bez Barier 2015 w głosowaniu internautów.
Moja biografia ze strony konkursu:

24 lata, wykształcenie wyższe (inżynierskie, informatyka), miejsce zamieszkania: Witkowo (woj. wielkopolskie), rodzaj niepełnosprawności: rdzeniowy zanik mięśni (SMA).

Współtworzy największą w Europie Środkowej i Wschodniej konferencję branży gier – Game Industry Conference. W 2014 r. została laureatką Studenckiego Nobla w województwie wielkopolskim w konkursie branżowym (branża ścisła). Nagrodzona stypendium Ministra dla Najzdolniejszych w roku 2013. Związana z Fundacją Jedyna Taka, gdzie nadzoruje projekty, organizuje wydarzenia.

Pisarka grozy. W 2009 r. wydała pierwszy zbiór opowiadań pt. „Strach”, natomiast w 2012 r. powieść „Bo śmierć to dopiero początek”. Publikowała opowiadania m.in. w antologiach „Gorefikacje”, „Zombiefilia”, „Księga wampirów”, „Toystories”, „Oblicza grozy”, „Horror na Roztoczu 2 – Insomnia”. Właśnie skończyła prace nad kolejną książką.

Artystka, fotografka, hobbystycznie blogerka modowa i fotomodelka. Znana pod nickiem VamppiV (blog o modzie ze stylizacjami w stylu rock). Została doceniona m.in. przez znaną niemiecką markę gotycką – Queen of Darkness, której jest ambasadorką. W 2014 r. przeszła do finału Miss Poison. Prowadzi bloga www.sylwiablach.blogspot.com.


  

1 Comment

Leave a Comment

Skip to content