Sylwia Błach

projekt i wykonanie: Sylwia Błach

Dlaczego warto uczyć się WordPressa? Już jutro webinar na żywo!

Zawsze marzyłaś o pracy programistki? A może ostatnio poczułaś się wypalona i zapragnęłaś zostać cyfrowym nomadem? Nie umiesz odnaleźć się na etacie lub życie spowodowało, że musisz pracować zdalnie? Mam coś dla Ciebie – w sierpniu razem z Coderstrust Polska startujemy z kursem, na którym nauczę Cię robić strony internetowe.

  Jestem freelancerką – szukam zleceń, pracuję przy tych, które mnie zainteresują. Jestem wolna, mogąc pracować gdzie chce i jak chce. Freelancing staje się modny – na rynku IT ciągle rośnie zapotrzebowanie na specjalistów, a osób, które odkrywają, że umowa o pracę nie jest dla nich – przybywa. Wychodząc naprzeciw potrzebom nieustannie zmieniającego się rynku, firma Coderstrust proponuje szkolenia z gwarancją pracy. Ja zostałam mentorem jednego z nich – opowiem o tworzeniu stron www. To naprawdę jest łatwe!  

szkolenie wordpress coderstrust

  Jeśli jesteś ciekaw na czym to polega – zarezerwuj czas w środę wieczorem, 19. lipca! Wtedy odbędzie się webinar, w trakcie którego opowiem o zaletach tworzenia stron w WordPressie. Webinar jest bezpłatny i to świetna okazja, by zyskać odpowiedź na pytanie „Czy programowanie jest dla mnie?” (i na wszystkie inne pytania, które Cię dręczą, także). Wystarczy tylko się zapisać: LINK DO REJESTRACJI.   Chcesz wiedzieć więcej? Wpadnij na stronę Coderstrust Polska oraz dołącz do wydarzenia na Facebook’u.   

  Do zobaczenia! I koniecznie zapamiętaj ten hashtag:  

#GirlsWhoFreelance

  To dopiero początek cyfrowej rewolucji!

1 Comment

Leave a Comment

Skip to content