podróże | wydarzenia

Dlaczego warto uczyć się WordPressa? Już jutro webinar na żywo!

Zawsze marzyłaś o pracy programistki? A może ostatnio poczułaś się wypalona i zapragnęłaś zostać cyfrowym nomadem? Nie umiesz odnaleźć się na etacie lub życie spowodowało, że musisz pracować zdalnie? Mam coś dla Ciebie – w sierpniu razem z Coderstrust Polska startujemy z kursem, na którym nauczę Cię robić strony internetowe.

  Jestem freelancerką – szukam zleceń, pracuję przy tych, które mnie zainteresują. Jestem wolna, mogąc pracować gdzie chce i jak chce. Freelancing staje się modny – na rynku IT ciągle rośnie zapotrzebowanie na specjalistów, a osób, które odkrywają, że umowa o pracę nie jest dla nich – przybywa. Wychodząc naprzeciw potrzebom nieustannie zmieniającego się rynku, firma Coderstrust proponuje szkolenia z gwarancją pracy. Ja zostałam mentorem jednego z nich – opowiem o tworzeniu stron www. To naprawdę jest łatwe!  

szkolenie wordpress coderstrust

  Jeśli jesteś ciekaw na czym to polega – zarezerwuj czas w środę wieczorem, 19. lipca! Wtedy odbędzie się webinar, w trakcie którego opowiem o zaletach tworzenia stron w WordPressie. Webinar jest bezpłatny i to świetna okazja, by zyskać odpowiedź na pytanie “Czy programowanie jest dla mnie?” (i na wszystkie inne pytania, które Cię dręczą, także). Wystarczy tylko się zapisać: LINK DO REJESTRACJI.   Chcesz wiedzieć więcej? Wpadnij na stronę Coderstrust Polska oraz dołącz do wydarzenia na Facebook’u.   

  Do zobaczenia! I koniecznie zapamiętaj ten hashtag:  

#GirlsWhoFreelance

  To dopiero początek cyfrowej rewolucji!

Jeśli podoba Ci się ten tekst, proszę podziel się ze znajomymi!

One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Chcesz być na bieżąco z nowościami na mojej stronie?


Maila dostaniesz maksymalnie raz w tygodniu, zwykle rzadziej! Przyślę Ci informacje o najnowszych
wpisach i artykułach, podzielę się wiedzą lub poinformuję o konkursie. Zero spamu, same konkrety,
byśmy zawsze mogli być w kontakcie!

shares
Skip to content