Sylwia Błach

projekt i wykonanie: Sylwia Błach

Dzieje się w Gnieźnie – piknik literacki! Już jutro!

Książki – to hobby, które zawładnęło moim życiem wiele lat temu. Pochłonęłam setki horrorów, kryminałów, thrillerów, ale też obyczajów czy komedii. Literatura zawsze była ważnym elementem mojego życia, dlatego postanowiłam sama pisać książki. Wydałam już pięć tytułów – i mam nadzieję, że ta liczba będzie nieustannie rosła! O ile jednak moi czytelnicy na kolejną książkę jeszcze muszą poczekać – pisanie to proces długi – o tyle jest kolejna okazja do spotkania się, uściśnięcia dłoni i porozmawiania ze mną o literaturze! Już jutro Piknik Literacki w Gnieźnie!

Polski horror o zombie apokalipsie.

Piknik Literacki w Gnieźnie!

Jutro, to jest 4. sierpnia 2019 roku, o godzinie 14. rozpocznie się Piknik Literacki w ramach Królewskiego Festiwalu Artystycznego w Gnieźnie, konkretniej w Dolinie Pojednania. W trakcie pikniku będzie można porozmawiać o literaturze z lokalnymi klubami książki, przestawicielami Biblioteki Publicznej Miasta Gniezna czy też poznać autorów. Jednym z nich jestem ja – Sylwia Błach, pisarka, autorka czterech horrorów i jednej książki dla dzieci o potworach.

Na Pikniku Literackim pojawię się z moimi dwiema najnowszymi książkami: „Wampiry, potwory, upiory i inne nieziemskie stwory” oraz „Syndrom Riddocha”. Będzie możliwość zakupu z autografem, a także dłuższej rozmowy.

Mam nadzieję, że spotkamy się w Gnieźnie! Już jutro, Dolina Pojednania, godzina 14.! Dajcie znać swoim znajomym zafascynowanym literaturą, niech będzie nas jak najwięcej!

Książka o zombie apokalipsie, horror prosto z Polski.

Syndrom Riddocha. Tom pierwszy. Lepszego świata nie będzie.

Książka o zombie apokalipsie dla tych, którzy cenią futurystyczne klimaty!

Lubisz „Resident Evil“? Podobał Ci się „World War Z“? Kochasz klimaty w stylu „Więźnia Labiryntu“ i „Niezgodnej“? To książka dla Ciebie!

Po trzeciej wojnie światowej nic nie jest takie, jak było.
Modyfikacje genetyczne są na porządku dziennym.
Technologia zastępuje człowieka.
Tylko jedno nigdy się nie zmieni: żądza władzy absolutnej.

Jesse, oślepiony w wyniku eksperymentu żołnierz tajnej jednostki Czyścicieli, wyrusza na z pozoru błahą misję. Ma odnaleźć Pierwszego – protoplastę nieumarłych. Zadanie okazuje się podstępem, na ulice wylegają hordy zombie, a przyjaciele stają się wrogami. Czy Czyścicielka wygra walkę z czasem? Czy pokona własne słabości? I w końcu: czy znajdzie tego, którego szuka cały świat?

WIĘCEJ PRZECZYTASZ KLIKAJĄC W LINK: SYNDROM RIDDOCHA, POLSKA KSIĄŻKA O ZOMBIE


Polska książka dla dzieci o wampirach i upiorach.

Wampiry, potwory, upiory i inne nieziemskie stwory

Książka dla dzieci o potworach, ale tylko dla tych, które lubią się bać!

Człowiek jest miarą wszystkich rzeczy. Istniejących, że istnieją i nie istniejących, że nie istnieją.
Protagoras z Abdery

Potwory od zawsze towarzyszyły człowiekowi. Przewijały się w mitologii, pojawiały w opowiadaniach czy na kartach powieści. Budziły strach, ale też często fascynację, tak różne były od wszystkiego co ludziom znane.

Sylwia Błach w lekki i przystępny sposób opowiada o istotach z mitologii, legend miejskich i podań. Po każdym rozdziale prezentuje swój mistrzowski kunszt pisarski za pomocą drabbli czyli krótkich opowiadań składających się dokładnie ze stu słów. Drabble znajdujące się w książce to zabawne historyjki z potworem w roli głównej.

Przy okazji pierwszego wydania książki „Wampiry, upiory, potwory i inne nieziemskie stwory” ogłaszamy modę na drabble mając nadzieję, że książka sprowokuje czytelników do redagowania własnych tekstów.

Na szczególną uwagę zasługują przepiękne ilustracje autorstwa Pauliny Daniluk, które doskonale uzupełniają tekst. Choć niekiedy żyją one własnym życiem, zachwycają starannością kreski, oszczędnością kolorów i różnorodnością stylów. 

WIĘCEJ O KSIĄŻCE PRZECZYTASZ KLIKAJĄC W LINK: KSIĄŻKA DLA DZIECI O POTWORACH – WAMPIRY, POTWORY, UPIORY I INNE NIEZIEMSKIE STWORY

książka dla dzieci o potworach i wampirach
książka o zombie prosto z Polski
polska książka o zombie apokalipsie

Leave a Comment

Skip to content