Sylwia Błach

projekt i wykonanie: Sylwia Błach

Dzień Kariery Kobiety w IT (online) już za tydzień! Dołącz do nas!

Marzysz o pracy w branży IT? Chcesz się przebranżowić? A może jeszcze nie wiesz, że IT to miejsce dla Ciebie? Szukasz pomysłu na życie, chcesz więcej zarabiać lub pracować z dowolnego miejsca na ziemi? A może szukasz motywacji? Niezależnie, jaki cel Ci przyświeca — chcesz się rozwijać! Dlatego wpadnij na Dzień Kariery Kobiety w IT organizowany przez Future Collars. Widzimy się już 8.12 (środa), a w bogatej ofercie wykładów, warsztatów i sesji mentoringowych znajdziesz mój power speech (mowę motywacyjną): „Ograniczenia są nie tylko w Twojej głowie!”.

Dzień Kariery Kobiety w IT to 52 prelegentki i prelegenci, 7 paneli dyskusyjnych, 2 power speech, 11 sesji speed mentoringowych i 6 stref spotkań z pracodawcami. Podążając jedną ze ścieżek rozwojowych: RESTART lub UPGRADE będziesz mogła wysłuchać prezentacji i wziąć udział w warsztatach między innymi dotyczącymi:
– kobiet na rynku pracy w IT,
– cyfrowej rewolucji,
– motywacji,
– rozwoju kariery,
– autoprezentacji,
– najnowszych technologii,
– pracy w metodologii SCRUM…

…i wiele więcej! Pełen program wydarzenia znajdziesz, klikając link: program wydarzenia Dzień Kariery Kobiety w IT.

Dzień Kariery Kobiety w IT to nie tylko wykłady!

To przede wszystkim fantastyczna przestrzeń online, która ma za zadanie połączyć Cię z pracodawcami i z innymi kobietami zafascynowanymi technologiami i pracą w IT. Siedząc w ulubionym fotelu przed ekranem komputera, weźmiesz udział w szybkich sesjach mentoringowych i odwiedzisz stoiska pracodawców. Kto wie, może właśnie na Twoje CV czekają? Wśród nich PKO Bank Polski, Nationale-Nederlanden, Orange, Credit Suisse, BNP Paribas Bank Polska, Accenture.

Więcej informacji na temat wydarzenia znajdziesz tutaj: Dzień Kariery Kobiety w IT.

Ograniczenia są nie tylko w Twojej głowie!

O 16.25 wystąpię na scenie głównej, by zainspirować Cię do rozwoju: celem mojego power speecha jest motywacja, ale też przypomnienie, że każdy z nas ma prawo pytać, szukać odpowiedzi i dbać o siebie. Opowiem Ci o trudnościach, które mnie spotkały na drodze zawodowej i o sposobach, w jakie sobie z nimi poradziłam. Zdradzę trochę sposobów na szybszy rozwój w branży IT i pokażę jak sobie radzić z ograniczeniami, których (na pozór) nie da się pokonać. Opowiem też o samoakceptacji, wyciągnięciu siły ze swoich słabości i pogodzeniu z niektórymi sytuacjami, bo czasem nie chodzi o to, by pokonać przeszkodę i wyprać się ze wszystkich sił, a by znaleźć skuteczną ścieżkę „naokoło”. Gwarantuję ogromną dawkę motywacji i narzędzi, w końcu jestem inżynierem i nie zostawię Cię bez konkretów ;).

Widzimy się już w środę 8.12 na wydarzeniu Dzień Kariery Kobiety w IT! Chcesz się zapisać? Kliknij tutaj i nie zwlekaj, zostały jeszcze miejsca!

Leave a Comment

Skip to content