Sylwia Błach

projekt i wykonanie: Sylwia Błach

Groza jest kobietą! Spotkanie autorskie online już w środę

Chcesz poznać polskie pisarki grozy? Okazja nadarzy się już jutro! O godzinie 20.00 na Facebooku na stronie Grozownia odbędzie się pierwsze spotkanie z cyklu „Groza jest kobietą”. Zapraszam wszystkie osoby zainteresowane horrorem, literaturą i polskimi talentami.

Spotkanie #GrozaJestKobietą 11.08 o godzinie 20.00 na stronie Grozowni!

Na wirtualnej scenie pojawią się Anna Musiałowicz, Joanna Pypłacz, Agata Suchocka, Anna Maria Wybraniec i ja, Sylwia Błach. To będzie świetna okazja na merytoryczną dyskusję o najstraszniejszych historiach i literackim warsztacie. Opowiemy o antologii „Zabawki”, w której każda z nas ma swoje opowiadanie, a także postraszymy nowymi literackimi projektami… Będzie mocno i jakościowo, bo spotkanie, jak zawsze brawurowo, poprowadzi Magda Paluch!

Chcesz wziąć udział w spotkaniu? Nie czekaj, kliknij tutaj i dołącz do wydarzenia na Facebooku!

Nie wahaj się, okazja do wirtualnego spotkania w tak epickim gronie szybko nie wróci! Dołącz do wydarzenia i bądź z nami w środę o godzinie 20.00!

Polski horror rośnie w siłę i cieszę się, że mogę być jego częścią! Chcesz wiedzieć więcej o polskiej literaturze grozy? A może poznać polskie pisarki horroru? Poniżej zebrałam kilka artykułów na ten temat:

Kliknij, by przeczytać cały tekst!
Kliknij, by przeczytać cały tekst!
KLIKNIJ, by przeczytać cały tekst!

Leave a Comment

Skip to content