Sylwia Błach

projekt i wykonanie: Sylwia Błach

„Lepszego świata nie będzie” już w Audiotece! #SyndromRiddocha

Lista marzeń pisarza nie musi być długa, ale nie znam nikogo, kto nie zechciałby wydać swojej powieści w formie audiobooka. Do niedawna też należałam do grona „marzycieli”. Ale marzenia się spełnia, a ja niedawno podpisałam umowę z Audioteką na swój pierwszy pełnometrażowy audiobook „Lepszego świata nie będzie” z cyklu „Syndrom Riddocha”! Czy zagości w Twoich słuchawkach?

Syndrom Riddocha. Tom pierwszy. Lepszego świata nie będzie.

Zanurz się w świecie bez kolorów, który wojna pozbawiła moralności i etyki.
Dzięki wszczepom i genetyce możesz stać się maszyną do zabijania. Dla własnej wygody, pieniędzy lub przekonań. Ale to będzie kosztowało – wolność, człowieczeństwo i wzrok.
Tym miejscem władają Źli ludzie, a mrok i wilgotne podziemia miast skrywają bezwolne potwory – Zombie. Niezgrabnie, ale zadziwiająco skutecznie realizujące Cel.
Razem z bohaterką – agentką Czyścicieli – przenieś się do przyszłości, w której to Polska ograła niewiernych sojuszników i stała się mocarstwem. Sprawdź przyjaciół, rusz do boju i znajdź Pierwszego, możliwą przyczynę końca świata.

Minęły trzy lata odkąd „Syndrom Riddocha. Tom pierwszy. Lepszego świata nie będzie” ukazał się na rynku w formie książki drukowanej nakładem wydawnictwa Dom Horroru. Przez te trzy lata spędziłam wiele wieczorów czytając opinie od Was, opowiadając o książce w mediach, a nawet swego czasu historia Czyścicielki Jesse doczekała się odczytu radiowego w Radio Września! Nareszcie nadszedł czas na audiobook. Bardzo chciałam, by czytelnicy mogli wysłuchać tej historii. Zwłaszcza, że główna bohaterka będąca osobą poniekąd niewidomą też słucha książek. Stało się – 2. grudnia 2020 roku spełniło się moje marzenie! I choć bardzo się cieszę i mogłabym poprzestać na tym dzieleniu się radością, to wiem, że samo moje szczęście nie przekona Cię do wysłuchania historii Jesse. Na szczęście mam argumenty, które powinny Ci pomóc podjąć decyzję!

Syndrom Riddocha podoba się recenzentom!

„Syndrom Riddocha. Lepszego świata nie będzie” przez te wszystkie lata chwalony był przez blogerów i blogerki za ciekawą fabułę, dobrą konstrukcję świata i postaci. Możesz przeczytać krótkie recenzje na Lubimy Czytać lub zapoznać się z pełną listą recenzji, które znalazłam w sieci:

Dowiedz się co użytkownicy portalu Lubimy Czytać myślą o książce „Lepszego świata nie będzie”

#SyndromRiddocha

Lubimy Czytać

Dowiedz się co użytkownicy portalu Lubimy Czytać myślą o książce „Lepszego świata nie będzie”

#SyndromRiddocha

Recenzje „Syndromu Riddocha”

Marta Markowicz w roli Jesse, tajnej agentki Czyścicieli

Kochasz audiobooki? Na pewno znasz to nazwisko!

To Twoja pierwsza styczność z literaturą do słuchania? Musisz je poznać!

Marta Markowicz w brawurowy sposób wcieliła się w rolę Jesse i we wszystkie postacie, które przewijają się w tej historii. Jestem zachwycona tym jak „Syndrom Riddocha. Lepszego świata nie będzie” został przeczytany i mam nadzieję, że także Tobie się spodoba. Sprawdź już teraz – darmowy fragment na stronie Audioteki trwa dwie minuty, a jeśli się zarejestrujesz na portalu to dostaniesz do odsłuchania całe 46 minut książki! Wystarczająco, by wyrobić sobie zdanie, prawda?

Kliknij, by posłuchać darmowych fragmentów „Lepszego świata nie będzie”

Do wyboru fragment dwu- i czterdziestosześciominutowy!

Kliknij, by posłuchać!

Premiera audiobooka „Lepszego świata nie będzie”!

Czy wiesz, że niedawno odbyła się premiera online audiobooka „Lepszego świata nie będzie”? Godzinną rozmowę ze mną brawurowo przeprowadził Łukasz Rzadkowski, pasjonat zombie i założyciel największego portalu na temat zombie w Polsce ImInfected.pl Jeśli przegapiłeś/aś premierę – nie martw się! Możesz obejrzeć całe zdarzenie na filmie! Gorąco zachęcam!


Kup audiobook „Lepszego świata nie będzie” na Audiotece!

Jeśli spodobały Ci się recenzje, fragmenty lub chcesz sprawić sobie prezent (a na mojej twarzy wywołać szeroki uśmiech) – sięgnij po audiobook „Lepszego świata nie będzie”. Znajdziesz go na stronie Audioteki lub w aplikacji. Koniecznie po wysłuchaniu podziel się swoimi wrażeniami – uwielbiam wiedzieć co czytelnicy sądzą o mojej twórczości!
Do sklepu!

Leave a Comment

Skip to content