technologia | programowanie

MSI Dragon University – już jutro!

Już jutro… MSI Dragon – największe wydarzenie e-sportowe na Politechnice Poznańskiej! Gorąco Was wszystkich zapraszam – i ja tam będę. W trakcie MSI Dragon będziecie mieli okazję posłuchać ciekawych wykładów, spotkać wikinga, obejrzeć turniej LoL-a i wiele innych! Nie zabraknie też atrakcji od studentów Politechniki – i tak, to jest główny powód, dla którego piszę tę notkę!

O godzinie 10.00 poprowadzę wykład “Unity3D dla zielonych”. W jego ramach opowiem o podstawach tworzenia gier w Unity – pokażę najważniejsze funkcjonalności; zwrócę uwagę na elementy, o których się zapomina; pokażę sztuczki jak ułatwić sobie pracę. Wykład adresowany jest, jak nazwa wskazuje, do osób zielonych w temacie.

Natomiast o godzinie 15.00 rozpocznę przegląd pt. “Gry zakazane”. W jego ramach zaprezentuję gry, które wywoływały kontrowersję, a czasem nawet zostawały wstrzymane. Będzie trochę o cenzurze i o tym jak bez wysiłku sprawić, by gra zyskała rozgłos (jak wszyscy wiemy nic tak się nie sprzedaje jak skandal).

Oczywiście moje wykłady to nie wszystko – na temat gier będzie także opowiadał m. in. Mateusz Cicheński, o którego grze wspominałam w blog o modzie ze stylizacjami w stylu rock. Ponadto trochę planszówek, trochę stanowisk komputerowych, konkursów z nagrodami… w skrócie: będzie się działo!

Szczegóły znajdziecie NA OFICJALNEJ STRONIE. Do zobaczenia!

Jeśli podoba Ci się ten tekst, proszę podziel się ze znajomymi!

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Chcesz być na bieżąco z nowościami na mojej stronie?


Maila dostaniesz maksymalnie raz w tygodniu, zwykle rzadziej! Przyślę Ci informacje o najnowszych
wpisach i artykułach, podzielę się wiedzą lub poinformuję o konkursie. Zero spamu, same konkrety,
byśmy zawsze mogli być w kontakcie!

Zamknij okno

shares
Skip to content