Sylwia Błach

projekt i wykonanie: Sylwia Błach

Poznaj autorów muzycznego audiobooka Syndrom Riddocha!

Wystartowaliśmy z projektem muzycznego audiobooka „Syndrom Riddocha”! Od dawna wspominałam w kanałach social media, że próbujemy zrobić coś dużego i nareszcie mogę o tym mówić otwarcie: pojawiliśmy się na platformie crowdfundingowej Polak Potrafi, by stworzyć muzyczny audiobook na podstawie mojej powieści. A teraz jest okazja się spotkać!

Pełna entuzjazmu chcę Was zaprosić na piątek do Poznania. O godzinie 20.00 w przestrzeni Inkubatora Kultury Pireus porozmawiamy na temat tworzenia książek i audiobooków. Ja opowiem o pisaniu książek i o tym jak to jest tworzyć historie. Katarzyna Adamczyk-Kuźmicz, aktorka i lektorka znana z reklam, opowie o nagrywaniu audiobooków – o pracy głosem i wcielaniu się w różne postacie. Natomiast Tomasz Sosnowski, dziennikarz radiowy, zdradzi tajniki związane z produkcją audycji i pracą dziennikarza. Razem przedstawimy Wam nasz projekt i gorąco zachęcimy do wsparcia.

Więcej na temat projektu znajdziecie tutaj: Syndrom Riddocha na Polak Potrafi. Natomiast wydarzenie na Facebook’u dostępne jest tutaj: Poznaj twórców music audiobooka „Syndrom Riddocha”. Gorąco zachęcam do zapisywania się i zapraszania znajomych! Widzimy się już w ten piątek o godzinie 20.00 w Inkubatorze Kultury Pireus na ulicy Głogowskiej 35!

Spotkanie dofinansowano ze środków Miasta Poznania poprzez udostępnienie przestrzeni Inkubatora Kultury Pireus.

Leave a Comment

Skip to content