podróże | wydarzenia

Poznaj autorów muzycznego audiobooka Syndrom Riddocha!

Wystartowaliśmy z projektem muzycznego audiobooka “Syndrom Riddocha”! Od dawna wspominałam w kanałach social media, że próbujemy zrobić coś dużego i nareszcie mogę o tym mówić otwarcie: pojawiliśmy się na platformie crowdfundingowej Polak Potrafi, by stworzyć muzyczny audiobook na podstawie mojej powieści. A teraz jest okazja się spotkać!

Pełna entuzjazmu chcę Was zaprosić na piątek do Poznania. O godzinie 20.00 w przestrzeni Inkubatora Kultury Pireus porozmawiamy na temat tworzenia książek i audiobooków. Ja opowiem o pisaniu książek i o tym jak to jest tworzyć historie. Katarzyna Adamczyk-Kuźmicz, aktorka i lektorka znana z reklam, opowie o nagrywaniu audiobooków – o pracy głosem i wcielaniu się w różne postacie. Natomiast Tomasz Sosnowski, dziennikarz radiowy, zdradzi tajniki związane z produkcją audycji i pracą dziennikarza. Razem przedstawimy Wam nasz projekt i gorąco zachęcimy do wsparcia.

Więcej na temat projektu znajdziecie tutaj: Syndrom Riddocha na Polak Potrafi. Natomiast wydarzenie na Facebook’u dostępne jest tutaj: Poznaj twórców music audiobooka “Syndrom Riddocha”. Gorąco zachęcam do zapisywania się i zapraszania znajomych! Widzimy się już w ten piątek o godzinie 20.00 w Inkubatorze Kultury Pireus na ulicy Głogowskiej 35!

Spotkanie dofinansowano ze środków Miasta Poznania poprzez udostępnienie przestrzeni Inkubatora Kultury Pireus.

Jeśli podoba Ci się ten tekst, proszę podziel się ze znajomymi!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Chcesz być na bieżąco z nowościami na mojej stronie?


Maila dostaniesz maksymalnie raz w tygodniu, zwykle rzadziej! Przyślę Ci informacje o najnowszych
wpisach i artykułach, podzielę się wiedzą lub poinformuję o konkursie. Zero spamu, same konkrety,
byśmy zawsze mogli być w kontakcie!

Zamknij okno

Skip to content