Sylwia Błach

projekt i wykonanie: Sylwia Błach

Poznańskie Dni Fantastyki już w ten weekend!

W Poznaniu ostatnio ciągle coś się dzieje… I dobrze! A tym lepiej, że coraz więcej z tych wydarzeń jest związanych z fantastyką. Tak jak nadchodzące Poznańskie Dni Fantastyki. Ja będę, a Wy? 😉

Najbliższy weekend to dwa dni świetnej zabawy, masa cosplayerów, ciekawe prelekcje i stoiska – czy można chcieć więcej? Poznańskie Dni Fantastyki to taki mniejszy konwent, na który każdy może wejść za darmo. To także świetna okazja, by pokazać niezorientowanym znajomym czy rodzinie, że fantaści nie gryzą. Do tej pory byłam na PDFach raz – rok temu. Było świetnie, a relację znajdziecie blog ze stylizacjamia i inspiracjami moda z Poznania.

Najbliższa edycja odbędzie się w CK Zamek. Ponadto za symboliczne 10 zł każdy chętny będzie mógł obejrzeć specjalnie przygotowany maraton filmowy. Mało? Od 20. w Corner Pub będzie miała miejsce impreza stanowiąca swoistą rozgrzewkę przed Pyrkonem. Jest z czego wybierać!

W temacie prelekcji: ja poprowadzę jedną. W sobotę o 19.00 zapraszam Was do sali 1 na „Nie bój się, to tylko horror”. Spotkanie poprowadzi Klaudia Szygenda. Spróbujemy odnaleźć pytania na temat tego co ludzi kręci w horrorze, skąd się wziął jego fenomen. Opowiem także o swojej twórczości. Będziecie?

Ja już nie mogę się doczekać soboty. Dzięki zeszłorocznej edycji wiem, że bawić się będę świetnie! I was do tego zachęcam! Do zobaczenia na zamku!

Leave a Comment

Skip to content