Sylwia Błach

projekt i wykonanie: Sylwia Błach

Raz, dwa! Premiera i głosowanie!

RAZ!

Dawno, dawno temu, Sylwia wzięła udział w pewnej reklamie… Pamiętacie jeszcze?

Występowałam w reklamie Politechniki Poznańskiej mającej na celu udowodnić, że student nie samą nauką żyje. Byłam jedną spośród wielu uczestników, którzy mieli wyjątkowe pasje i potrafili nimi zarazić. Wspaniali ludzie, wspaniała atmosfera i genialna zabawa przed kamerą – tak to wspominam.

Dlaczego teraz o tym piszę? Z ważnego powodu. W końcu nadszedł dzień premiery!

Ja niestety nie mogę się pojawić dziś w Poznaniu, ale wydarzenie jest otwarte, dlatego wszystkich zainteresowanych gorąco zapraszam. Filmik jest krótki, jednak po premierze będzie miało miejsce wyjątkowe wydarzenie, dlatego z pewnością nie zmarnujecie wieczora. Otóż studenci zapraszają na flaszki!

O co chodzi? Chętni przedstawiciele Polibudy będą opowiadać o swoich pasjach. Krótko i na temat. Wiele sympatycznych twarzy z reklamy się tam pojawi, a ja Wam mogę zagwarantować, że to ludzie, którzy naprawdę kochają to co robią!

Gorąco zapraszamy 🙂

DWA!


Jakiś czas temu zgłosiłam swoją kandydaturę do pewnych… wyborów. Wierzę w to, że trzeba spełniać swoje marzenia i korzystać z każdej szansy. Poza tym jak każdy młody człowiek (duchem młody, duchem!), cenię sobie dobrą zabawę. Te wybory dają mi szansę na spróbowanie swoich sił w zupełnie nowej sytuacji, podjęcie szalonego wyzwania i bardzo przyjemny wyjazd… Jak więc nie próbować?

Panie i Panowie, Sylwia Błach bierze udział w wyborach Miss Polski na wózku 2013! To pierwsza edycja tego konkursu i mam nadzieję, że nie ostatnia.

Konkurs przebiega dwuetapowo. Z pierwszego etapu wyłoniona zostaje szczęśliwa dziesiątka, która wygrywa wyjazd połączony z nauką poruszania, wizażu, sesjami itd. Następnie w Ciechocinku ma miejsce gala finałowa, w trakcie której jury decyduje, która z dziewczyn zostanie Miss.

W tym miejscu potrzebuję Waszej pomocy! Szczęśliwą dziesiątkę wybierają Internauci. Jeśli więc uważacie, że zasługuję na ten tytuł, gorąco Was zachęcam do głosowania. Oczywiście wcześniej proponuję poznać pozostałe kandydatki (sama mam jeden swój typ). Głosować można raz dziennie, głosy powiązane są z Waszym IP. Termin: 15 maja. Równo miesiąc. Pomożecie?

LINK
Jeśli chcecie jeszcze bardziej się przyczynić do rozpropagowania mojego udziału lub bym codziennie przypominała o głosowaniu, zapraszam do wydarzenia na fejsie: LINK DO WYDARZENIA Wiecie co z tym zrobić 😉
A na koniec mały motywator, który znajomy stworzył na cześć mego imienia! ;D 
Udanej zabawy na flaszkach i premierze tym z Was, którzy zechcą się wybrać i dziękuję za głosy tym, którzy zagłosują! 
A ja wracam do nauki…

Leave a Comment

Skip to content