literatura | publicystyka,  podróże | wydarzenia

Spotkajmy się na Poznańskich Targach Książki Pegazik

Już w ten weekend poznańskie targi książki Pegazik! W ciągu trzech dni będziecie mieli okazję spotkać pisarzy, ilustratorów i wydawnictwa z całego kraju. Ja się pojawię na stoisku Wydawnictwa Albus.  Na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, na których odbywają się targi Pegazik, możecie łapać mnie przez cały weekend. Ale to na sobotę przygotowaliśmy dla Was specjalne atrakcje!

W sobotę 24. marca o godzinie 12. po raz pierwszy zaprezentujemy animację promującą książkę “Wampiry, potwory, upiory i inne nieziemskie stwory”! Autorem animacji jest Piotr Sołoducha, a za wykorzystane przez niego ilustracje odpowiada Paulina Daniluk, ilustratorka książki! Nie byłoby klipu bez muzyki: autorami piosenki są Anna Szostak i Piotr Sołoducha. Tekst stworzyła Anna na podstawie znajdujących się w książce drabble’i – opowiadań o potworach na równo sto słów.

Tuż po premierze na stoisku będzie możliwość spotkania ze mną – autorką książki i wzięcia autografu. Będę tam przez dwie godziny, by porozmawiać z każdym z Was, uścisnąć dłoń i wspólnie cieszyć się z życia w baśniowym świecie, pełnym stworów i tajemnic!

błach pisarka książka dla dzieci

Wydawnictwo Albus znajdziecie w pawilonie pierwszym pod numerem 56. Serdecznie zapraszam! A jeśli jesteście ciekawi, jak było rok temu, wpadnijcie tutaj: Targi Książki dla Dzieci, Młodzieży i Rodziców oraz Targi Edukacyjne – relacja.

Jeśli podoba Ci się ten tekst, proszę podziel się ze znajomymi!

One Comment

  • Anonimowy

    Ӏt's гeally а ցreat аnd ᥙseful piece оf info. I am
    satisfied tһat у᧐u shared this usеful info with us.
    Please kеep us informed likе this. Tһanks f᧐r sharing.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Chcesz być na bieżąco z nowościami na mojej stronie?


Maila dostaniesz maksymalnie raz w tygodniu, zwykle rzadziej! Przyślę Ci informacje o najnowszych
wpisach i artykułach, podzielę się wiedzą lub poinformuję o konkursie. Zero spamu, same konkrety,
byśmy zawsze mogli być w kontakcie!

shares
Skip to content