Sylwia Błach

projekt i wykonanie: Sylwia Błach

Stylizacja za 300 złotych w pół godziny, czyli Shopping Queen w Galerii Pomorskiej w Bydgoszczy

tania stylizacja na wiosnę blog
Trzysta złotych do ręki, pół godziny na zakupy, hasło: wiosenne inspiracje i absolutny brak znajomości rozkładu sklepów – taką przygodę przeżyłam kilka tygodni temu w Galerii Pomorskiej w Bydgoszczy!

tania stylizacja na wiosnę blog
Tak jak pisałam w poprzednim wpisie Pastelowa koronkowa sukienka i dżinsowa koszula oversize – uwielbiam konkursy! Zgodnie z zasadą, że szczęściu trzeba pomagać, zgłaszam się na różne konkursy stylizacyjne, pełna wiary i nadziei w dobrą zabawę. Tym razem zgłoszenie pofrunęło na wiosenny konkurs Galerii Pomorskiej – i się udało!
wiosenna stylizacja za 300 złotych
tania stylizacja na wiosnę
Moja wiosenna stylizacja z sukienką w kwiaty w stylu boho spodobała się jury na tyle, że zostałam zaproszona na babski wieczór w Kinie Helios i do wzięcia udziału w finale konkursu Shopping Queen Galerii Pomorskiej.
tania stylizacja na wiosnę blog
tania stylizacja na wiosnę blog
wiosenne inspiracje mały budżet stylizacja
W trakcie pełnego wrażeń popołudnia miałam okazję wysłuchać prelekcji dotyczącej trendów na wiosnę/lato 2017, obejrzeć metamorfozy klientem galerii, najeść się pysznych przekąsek, a nawet potańczyć. Galeria Pomorska w Bydgoszczy tego typu wydarzenia organizuje regularnie, dlatego każdemu kto ma okazję się pojawić – gorąco polecam!
tania wiosenna stylizacja inspiracje
Po emocjonujących prezentacjach przyszły pora na finał konkursu Shopping Queen. Każda z nas – pięciu finalistek – otrzymała kopertę z pieniędzmi i rzuciła się do sklepów. Hasło przewodnie: wiosenne trendy.
stylizacja za małe pieniądze na wiosnę
stylizacja za małe pieniądze na wiosnę
Biegając po sklepach szukałam jednej rzeczy, która mnie zainspiruje – mając punkt wyjścia zwykle wiem od razu jak powinna wyglądać reszta zestawu. I nagle w Bershce wpadłam na pastelową, oversizową marynarkę z rozcięciem na plecach. Od razu wiedziałam jak będzie wyglądać reszta zestawu! Zdecydowałam się na młodzieżowy street style w pastelowych kolorach – opcję doskonałą na nadchodzący sezon festiwalowy. Długą, tiulową spódnicę znalazłam w H&M, koronkowy bralet w pistacjowym kolorze również pochodzi z H&M. 
wiosenna stylizacja za 300 złotych
Ponieważ nie było czasu na przymiarki, a najtrudniejszy zawsze jest zakup obuwniczy – mały rozmiar stopy i wysokie podbicie robią swoje – wybrałam masywne buciory w pastelowym kolorze. Gdy się przebrałam, okazało się, że spódnica jest tak długa, że wysoki obcas mnie uratował – inaczej bym tiulem zamiatała po ziemi!
stylizacja za 300 złotych
Każda z nas otrzymała 300 złotych na zakupy. Miałam stylizację gotową, ale jeszcze w budżecie zostało mi trochę, dlatego dorzuciłam najmodniejszy w tym sezonie akcent – holograficzną czapkę z daszkiem.
ciekawa stylizacja za 300 złotych
Zwycięzca mógł być tylko jeden i choć każda z nas wyglądała oryginalnie, to jury postawiło na kobiecy zestaw z odsłoniętymi ramionami (trend alert!) i kapeluszem. Moim zdaniem Królowa Zakupów wyglądała w tym zestawieniu przepięknie, dlatego szczerze jej gratuluję!
ciekawa stylizacja za 300 złotych
jak się ubrać za 300 złotych
Ja bawiłam się wyśmienicie. Uważam, że ta pastelowa miejska stylizacja, nietypowa jak na mnie, bardzo fajnie podkreśliła moją urodę. Razem z moją Patrycją bawiłyśmy się wyśmienicie. Zakupowe szaleństwo uważamy za udane! 
jak się ubrać za 300 złotych
tania stylizacja na wiosnę blog
jak się ubrać za 300 złotych
Pastelowa marynarka oversize: Bershka || Pistacjowa tiulowa spódnica do ziemi: H&M || pistacjowy bralet: H&M || Holograficzna czapka z daszkiem: Stradivarius

34 komentarze

Leave a Comment

Skip to content