Sylwia Błach

projekt i wykonanie: Sylwia Błach

Tworzenie stron www — darmowe warsztaty z HTML i CSS

Jak wejść do branży IT? Czy tworzenie stron www wymaga specjalistycznej wiedzy? Czy to tak trudna branża, jak zwykło się nam wmawiać? Co to jest wirtualna wizytówka? A może praca w technologiach jest dla każdego, a CV w Internecie powinien mieć każdy z nas (i każdy może ją zrobić)?!

W ramach współpracy z Future Collars — firmą szkoleniową, z którą działam od lat — zapraszam na warsztaty z wirtualnych wizytówek. Pierwsza część już się odbyła. Podczas godzinnego webinaru wytłumaczyłam czym jest CV online brawurowo poprowadziła Paulina Brudka. Rozmawiałyśmy o różnych typach wizytówek, ich tworzeniu za pomocą Canvy, WordPressa, HTMLa… Zaprezentowałam wizytówki skomplikowane, fajne filmy wideo i najprostsze drzewa linków, które w wielu sytuacjach mogą ułatwić nam funkcjonowanie w mediach społecznościowych. Nie widział*ś? Nic się nie stało! Nagranie dostępne jest online i zachęcam do jego nadrobienia.

Tworzenie stron www w HTML/CSS — warsztaty już w tę środę!

Bezpłatny warsztat HTML/CSS, którego głównym tematem jest tworzenie stron www, poprowadzę dla Future Collars już w tę środę. Klikając tutaj, możesz się na niego zapisać! Nie potrzebujesz żadnych umiejętności programistycznych — od podstaw wyjaśnię jak stworzyć wirtualną wizytówkę. Dowiesz się czym są znaczniki html, jak zbudować strukturę strony, gdzie ustawić kolory napisów i jak dołączyć zdjęcie. Wyjaśnię, czym jest domena i serwer, aby Twoja strona mogła ujrzeć światło dzienne. Wierzę, że to będzie wspaniały początek nowej przygody: tworzenie stron www może być naprawdę fascynujące, a dzięki tym warsztatom wykonasz pierwszy krok ku karierze w IT. Przekonasz się, czy branża IT jest dla Ciebie i przygotujesz swoją pierwszą prostą stronę www.

Gorąco zachęcam do dołączenia i widzimy się w środę!

Leave a Comment

Skip to content