niepełnosprawność

W Sylwestra dzieci się nie nudzą! To ostatni dzień, by zgarnąć charytatywnego e-booka “Nie ma nudy”!

Przed nami Sylwester — koniec roku 2021 i przywitanie 2022. Szykujemy piękne kreacje (albo wygodne szlafroczki), kupujemy pyszne jedzonko i cieszymy się na wieczór, który spędzimy w towarzystwie najbliższych, przyjaciół, rodziny lub Netflixa. W pandemii częściej wybieramy domowe imprezowanie, a huczne bale odchodzą w niepamięć… To doskonały moment na ostatni dobry uczynek w tym roku! E-book “Nie ma nudy” wesprze działania dowolnej fundacji, zapewni rozrywkę Tobie lub Twoim pociechom na cały wieczór, a kupisz go… już od złotówki! Akcja kończy się już jutro, 1.01.2022!

Jest to trzecia edycja charytatywnego e-booka “Nie ma nudy”, który każdy może kupić, wydrukować i wręczyć dziecku. Karty wypełnione są wspaniałymi zagadkami, łamigłówkami i rysunkami. Na wielu z nich wypatrzysz też bajki i wierszyki — tam znajdziesz moje nazwisko, ponieważ przygotowałam kilka drabble’i dla dzieci. Drabble to opowiadanie mające dokładnie sto słów i jedna z moich ulubionych literackich zabaw.

Charytatywny e-book “Nie ma nudy”

Z trzeciej edycji akcji z pobrań wszystkich trzech e-booków od czerwca uzbieraliśmy kwotę 15 033,98 zł.
Pieniądze te wsparły trzy organizacje: Fundację SMA, Polską Misję Medyczną, Fundację Arkadia z Torunia i Fundację Rasowy Kundel.

Jutro zostaną wyłączone wszystkie linki, dlatego to ostatnia okazja na dobry uczynek w 2021 roku. Wiem, ilu mam wspaniałych czytelników i gdyby każdy z Was wpłacił złotówkę na wybraną fundację (ja wybrałam Fundacja SMA), zrobilibyśmy razem jeszcze wiele dobrego!

Jeśli podoba Ci się ten tekst, proszę podziel się ze znajomymi!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Chcesz być na bieżąco z nowościami na mojej stronie?


Maila dostaniesz maksymalnie raz w tygodniu, zwykle rzadziej! Przyślę Ci informacje o najnowszych
wpisach i artykułach, podzielę się wiedzą lub poinformuję o konkursie. Zero spamu, same konkrety,
byśmy zawsze mogli być w kontakcie!

Zamknij okno

Skip to content