Sylwia Błach

projekt i wykonanie: Sylwia Błach

Największa technologiczna impreza dla kobiet już za miesiąc!

Perspektywy Women in Tech Summit to konferencja dla kobiet z branży IT i technologii. Ponad 80 warsztatów i prelekcji, dwie sceny, wybitne osobistości ze świata technologii, strefa polskiego know how, szansa na znalezienie pracy w branży technologicznej i kilka tysięcy pełnych pasji kobiet, które z chęcią Cię poznają! 13-14.11, Warszawa, Hala Expo – zapisz sobie tę datę w kalendarzu, bo Women in Tech to impreza, której nie możesz przegapić!

13-14 listopada odbędzie się druga edycja Women in Tech Summit, na którą chcę Cię dziś serdecznie zaprosić. Marzyłam o tym, by się na niej pojawić, ale niestety, w tym terminie jestem w Zakopanem u lekarza. Jednak cieszę się niezmiernie, że mogę Tobie opowiedzieć trochę o tym niezwykłym wydarzeniu i mam nadzieję, że uda Ci się wybrać (a potem napiszesz mi w komentarzu jak było).

Wydarzenie technologiczne, którego nigdy nie zapomnisz…

…a przynajmniej do kolejnej edycji, bo konferencja rośnie i wierzę, że z roku na rok będzie coraz większa. Na Women in Tech Summit 2019 znajdziesz:

1. Dwie ścieżki tematyczne:

Tech oraz Career&Soft Skills, by każda kobieta mogła spędzić czas zgodnie ze swoimi potrzebami. Otrzymasz szansę na poszerzenie swojej wiedzy w takich dziedzinach jak: cyberbezpieczeństwo, 5G, sztuczna inteligencja, Internet Rzeczy, uczenie maszynowe, big data i innych. Osoby zainteresowane rozwojem kariery będą miały szansę potrenować swoje umiejętności miękkie, spotkać rekruterki i poznać firmy, które szukają nowych pracownic z branży IT.

2. Wybitnych gości!

Wśród nich między innymi Sabrina Gonzalez Pasterski, fizyczka z Harvardu nazywana współczesnym Einsteinem. W sumie 150 mówców: szefowe najbardziej innowacyjnych firm technologicznych oraz badaczki z całego świata chcące podzielić się z Tobą swoją wiedzą!

3. Indywidualne sesje mentoringowe

W tym Fundacja Perspektywy, organizator Women in Tech Summit, jest naprawdę świetna! O konferencji dowiedziałam się dwa lata temu, gdy brałam udział w programie mentoringowym Perspektyw Lean in STEM i moją mentorką była Renata Kaczoruk. Na temat naszej współpracy pisałam tutaj: Lean in Stem – bo każda z nas czasem potrzebuje drogowskazu. Teraz w skrócie powiem tyle: jeśli widzę obok siebie słowa Perspektywy i mentoring to wiem, że warto tam być!

4. Strefa polskiego know-how

W Polsce mamy naprawdę dobrych programistów, a polskie firmy i start-upy robią karierę na międzynarodowym rynku. Zdaniem specjalistów Polska ma nawet potencjał, by stać się jednym z wiodących sojuszników NATO w ramach strategii cyberbezpieczeństwa! Z tych właśnie powodów na konferencji znajdzie się specjalna strefa promująca polskie firmy i polskie badaczki. Warto tam zajrzeć, by poczuć przypływ inspiracji i dowiedzieć się gdzie warto złożyć CV.

Konferencja na światową skalę dla kobiet z branży IT!

W zeszłym roku Perspektywy Women in Tech Summit przyciągnęły ponad 2 500 osób z 37 krajów. To świadczy o skali przedsięwzięcia i jego jakości. W tym roku ta lista na pewno się powiększy. Bilety dostępne są na stronie Women in Tech Summit.

Zgarnij bilet za darmo!

Jeśli cena przerasta Twoje możliwości, a wciąż jesteś studentką – mam dla Ciebie świetną wiadomość. Fundacja Edukacyjna Perspektywy oferuje stypendia umożliwiające darmowy udział w wydarzeniu. Grupę docelową stanowią studentki zajmujące się technologiami i naukami ścisłymi. Jeśli chcesz zawalczyć o udział w jednym z ciekawszych europejskich wydarzeń dla kobiet z branży technologicznej – zajrzyj pod ten link i aplikuj! Trzymam kciuki!

Perspektywy Women in Tech Summit już za miesiąc! Baw się i rozwijaj się! 13-14 listopada, Hala Expo, Warszawa!

Leave a Comment

Skip to content