Sylwia Błach

projekt i wykonanie: Sylwia Błach

Opowiadanie „Cierpienie uszlachetnia” wydane w Czechach!

Polski horror rośnie w siłę także za granicą, a ja mam w tym swój skromny udział! W najnowszym numerze czeskiego magazynu internetowego „Howard” ukazało się moje opowiadanie „Cierpienie uszlachetnia”. Zachęcam do lektury!

Chcesz przeczytać? Znasz język czeski? A może posłużysz się translatorem? Nieważne – liczę tylko na to, że będziesz się świetnie bawić! Opowiadanie znajdziesz, klikając tutaj lub w poniższy przycisk:

„Cierpienie uszlachetnia” Sylwia Błach – opowiadanie horror / gore

To nie pierwszy raz, gdy miałam okazję pisać do magazynu „Howard”. Nie jest to też moja pierwsza publikacja w języku czeskim. Wszystko za sprawą Honzy Vojtiska, czeskiego pisarza grozy, tłumacza i promotora horroru. To właśnie on zaprosił mnie do współpracy przy 39. numerze magazynu „Howard”.

To nie było banalne zadanie: opowiadanie powstało na bazie krótkiego fragmentu, który dostałam od Honzy. Zadanie było ciekawe i wymagające ogromnej kreatywności: Honza przesłał wybranym pisarzom początek opowiadania, a naszym zadaniem było rozwinięcie wymyślonej przez niego historii. Jak sobie z tym poradziłam? Dowiesz się, zapoznając z tekstem „Cierpienie uszlachetnia”! Opowiadanie z gatunku horror / gore znajdziesz absolutnie za darmo, klikając w poniższy przycisk:

Chcesz przeczytać inne moje opowiadania grozy? Zapraszam Cię na stronę MOJE PORTFOLIO – znajdziesz tam opowiadania horror, gore, porno, ghost story i tak dalej – zarówno wydane w antologiach, jak i dostępne zupełnie za darmo.

A może wolisz dłuższą formę? Klikając w tytuły, poznasz książki mojego autorstwa: „Lepszego świata nie będzie” i „Wampiry, potwory, upiory i inne nieziemskie stwory„. Oba tytuły dostępne są także w formie audiobooka!

Leave a Comment

Skip to content