literatura | publicystyka

Opowiadanie “Cierpienie uszlachetnia” wydane w Czechach!

Polski horror rośnie w siłę także za granicą, a ja mam w tym swój skromny udział! W najnowszym numerze czeskiego magazynu internetowego “Howard” ukazało się moje opowiadanie “Cierpienie uszlachetnia”. Zachęcam do lektury!

Chcesz przeczytać? Znasz język czeski? A może posłużysz się translatorem? Nieważne – liczę tylko na to, że będziesz się świetnie bawić! Opowiadanie znajdziesz, klikając tutaj lub w poniższy przycisk:

“Cierpienie uszlachetnia” Sylwia Błach – opowiadanie horror / gore

To nie pierwszy raz, gdy miałam okazję pisać do magazynu “Howard”. Nie jest to też moja pierwsza publikacja w języku czeskim. Wszystko za sprawą Honzy Vojtiska, czeskiego pisarza grozy, tłumacza i promotora horroru. To właśnie on zaprosił mnie do współpracy przy 39. numerze magazynu “Howard”.

To nie było banalne zadanie: opowiadanie powstało na bazie krótkiego fragmentu, który dostałam od Honzy. Zadanie było ciekawe i wymagające ogromnej kreatywności: Honza przesłał wybranym pisarzom początek opowiadania, a naszym zadaniem było rozwinięcie wymyślonej przez niego historii. Jak sobie z tym poradziłam? Dowiesz się, zapoznając z tekstem “Cierpienie uszlachetnia”! Opowiadanie z gatunku horror / gore znajdziesz absolutnie za darmo, klikając w poniższy przycisk:

Chcesz przeczytać inne moje opowiadania grozy? Zapraszam Cię na stronę MOJE PORTFOLIO – znajdziesz tam opowiadania horror, gore, porno, ghost story i tak dalej – zarówno wydane w antologiach, jak i dostępne zupełnie za darmo.

A może wolisz dłuższą formę? Klikając w tytuły, poznasz książki mojego autorstwa: “Lepszego świata nie będzie” i “Wampiry, potwory, upiory i inne nieziemskie stwory“. Oba tytuły dostępne są także w formie audiobooka!

Jeśli podoba Ci się ten tekst, proszę podziel się ze znajomymi!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Chcesz być na bieżąco z nowościami na mojej stronie?


Maila dostaniesz maksymalnie raz w tygodniu, zwykle rzadziej! Przyślę Ci informacje o najnowszych
wpisach i artykułach, podzielę się wiedzą lub poinformuję o konkursie. Zero spamu, same konkrety,
byśmy zawsze mogli być w kontakcie!

Zamknij okno

Skip to content