niepełnosprawność,  podróże | wydarzenia

Porozmawiajmy o seksie (nie tylko osób z niepełnosprawnościami)

Już w sobotę zaczyna się konferencja Sekson — wydarzenie adresowane do wszystkich osób zainteresowanych tematyką rodzicielstwa, seksu, zdrowia seksualnego i niepełnosprawności. I choć wydarzenie to fundacja Avalon adresuje w szczególności do osób z niepełnosprawnościami, to merytoryczne prezentacje prelegentów zainteresują każdego. Konferencja Sekson już za dwa dni, a w trakcie niej odbędzie się także premiera wystawy “Pełnosprawni w miłości II”. I na to wydarzenie w szczególności chcę Cię zaprosić!

W najbliższy weekend widzimy się w Warszawie! Bilety rozeszły się błyskawicznie, więc mam nadzieję, że spotkam się z wieloma z moich czytelników. Nie zdążyłeś/aś? Nic straconego! Konferencja Sekson będzie nadawana na żywo na Facebooku organizatorów. Zachęcam do oglądania!

Konferencja Sekson i wystawa “Pełnosprawni w miłości II”

W czerwcu razem z Marcinem mieliśmy przyjemność wystąpić przed obiektywami wspaniałego teamu – Patrycji i Tomasza Poterały, działającymi pod szyldem Sielanka Studio. Do tej pory musiałam trzymać język za zębami, ale właśnie nadchodzi dzień wielkiej premiery! Już w sobotę, gdy wystartuje konferencja Sekson, będę mogła podzielić się z Tobą zdjęciami z tej magicznej sesji. W ramach kampanii “Pełnosprawni w miłości II” pokazywana jest miłość osób z niepełnosprawnościami, promowana seksualność i rodzicielstwo. Na wystawie pojawią się zdjęcia, a na ekranach komputerów już teraz możesz podziwiać klip promujący to wydarzenie…

Nie mogę się doczekać spotkania wielu znajomych twarzy, podzielenia się efektami naszej pracy i jakościowych wykładów, które zmienią moje życie. Bądź z nami i Ty — oglądaj wykłady na profilu Sekson i wydarzenia “zza kulis” na moim Instagramie. Będę nadawać!

A jak było w zeszłym roku? Nie dotarłam osobiście, ale oglądałam w Internecie brawurowe wystąpienie Zaniczki pod tytułem: “Przepraszam, czy pani ma cipkę?”. Mój wpis na ten temat przeczytasz, klikając tutaj!

Jeśli podoba Ci się ten tekst, proszę podziel się ze znajomymi!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Chcesz być na bieżąco z nowościami na mojej stronie?


Maila dostaniesz maksymalnie raz w tygodniu, zwykle rzadziej! Przyślę Ci informacje o najnowszych
wpisach i artykułach, podzielę się wiedzą lub poinformuję o konkursie. Zero spamu, same konkrety,
byśmy zawsze mogli być w kontakcie!

Zamknij okno

Skip to content