Sylwia Błach

projekt i wykonanie: Sylwia Błach

Jak dotrzymać postanowień noworocznych? + podsumowanie 2019!

W nowy rok wchodzę z nadzieją. 2019. był wspaniały, bogaty w niesamowite wydarzenia i możliwości, ale też niezwykle ciężki. Musiałam podjąć trudne decyzje, odnaleźć się w nowych sytuacjach, ustalić co jest ważne. W przeszłość patrzę z uśmiechem, ale też oddechem. Cieszę się, że zaczyna się nowe – choćby symbolicznie. Dlatego dziś prezentuję pierwszy odcinek mojego vloga – opowiadam o dotrzymywaniu noworocznych postanowień. Dodatkowo podsumowuję najważniejsze wydarzenia minionego roku. Działo się!

6 porad jak dotrzymywać postanowień noworocznych!

Podsumowanie roku 2019

STYCZEŃ
1. Reklama ze mną marki Orange zaczyna hulać w telewizji.

LUTY
2. Biorę udział w FunFest Poland, na zombiastycznym stoisku sprzedaję moją książkę „Syndrom Riddocha”.

MARZEC
3. Jestem na stoisku Wydawnictwa Albus na Poznańskich Targach Książki. Promujemy moją książkę dla dzieci „Wampiry, potwory, upiory i inne nieziemskie stwory”.
4. Zaproszona przez organizatorów na Targi Mody Poznań przygotowuję relację na żywo z wydarzenia, biorę udział w Gali i poznaję trendy na najbliższy sezon. I to wszystko możesz obejrzeć na Instagramie!
5. Prowadzę warsztaty dla młodzieży z robienia stron www – z WordPressa w ramach projektu „Równać szansę 2018”. W Witkowie, moim rodzinnym mieście.

KWIECIEŃ
6. Robimy epicką bieliźnianą sesję w Bezowej Bezie. Mam na sobie bieliznę z poznańskiego sklepu Lovely You.
7. Odwiedzam w Poznaniu Miasto Robotów i zdaję relację z tego wydarzenia na blogu. Technologia górą!

MAJ
Odpoczywam.

CZERWIEC
8. Biorę udział w See Bloggers, najważniejszej polskiej konferencji dla blogerów.
9. Prowadzę imprezę rowerową w Stanicy w Gaju – po raz pierwszy w życiu jestem konferansjerem! Przy okazji siedzę na stoisku z moimi książkami i poznaję czytelników.

LIPIEC
10. Biorę udział w nagraniach castingowych do programu „Stylowy Projekt”! Nie przechodzę dalej, ale widać mnie kilkakrotnie w pierwszym odcinku.

SIERPIEŃ
11. Jestem na pikniku czytelniczym w Gnieźnie. Sprzedaję książki, rozmawiam z fanami, udzielam wywiadów, jest super.
12. Rozpoczynam cykl nieBŁACHych spotkań – niecyklicznych spotkań przy kawie i piwie z moimi obserwatorami. Rozmawiamy i świetnie się bawimy!
13. Odpoczywam w Trójmieście i odwiedzam stoisko z moją książką „Wampiry, potwory, upiory i inne nieziemskie stwory” na festiwalu Literacki Sopot.
14. Kolejne Poznańskie Targi Mody, kolejne pokazy i relacje, które dla Ciebie przygotowuję. I dużo polskiej mody, prawdziwie inspirującej!

WRZESIEŃ
15. Prowadzę warsztaty „Zostań swoim copywriterem” dla Rozwijalni Kobiet i dużej grupy ambitnych kobiet. Uczę je ciekawie pisać.
16. Jadę na konferencję Unite, spędzam tydzień w Kopenhadze, odkrywam nowe technologie, poznaję ludzi, rozwijam się w Unity3D.
17. Biorę udział w najważniejszej dla mnie sesji zdjęciowej – szczegóły w listopadzie!

PAŹDZIERNIK
18. Czytam swoją książkę dzieciom w Centrum Inicjatyw Rodzinnych w Poznaniu. Są zachwycone historiami o potworach!
19. Gdzieś w międzyczasie (latem? Jesienią? Nie pamiętam) odwiedzam poznańskie przedszkole i czytam bajki dzieciom. Swoje bajki, oczywiście 🙂

LISTOPAD
20. Pojawiam się na okładce ostatniego numeru Harper’s Bazaar. Tym samym odnotowuję swój największy tegoroczny sukces!
21. Jestem na konferencji organizowanej przez Orange Polska na zaproszenie Future Collars. Występuję razem z prezes Future Collars Joanną Pruszyńską i opowiadamy o kobietach w branży IT. Ponadto prowadzę szkolenie z HTML i CSS dla kilku tysięcy osób!!!
22. Jestem w Niepublicznym Przedszkolu Miś Uszatek w Słupcy. Rozmawiam z dziećmi o mojej książce „Wampiry, potwory, upiory i inne nieziemskie stwory”. Oglądam przygotowane specjalnie dla mnie przedstawienia na bazie moich opowiadań i płaczę ze wzruszenia.
23. Poznaję Marka Loughrana, prezesa Microsoft Polska i zdaję relację z wywiadu z nim na swoich stories na zaproszenie fundacji Explore the Dots.
24. Biorę udział w sesji do charytatywnego kalendarza Fundacji Wózkowicze.

GRUDZIEŃ
25. Występuję na Kongresie Praw Obywatelskich organizowanym przez Rzecznika Praw Obywatelskich. Opowiadam o technologiach i niepełnosprawności.
26. Poprowadziłam warsztaty dla grupy kobiet 50+ z obsługi social mediów: Facebooka i Instagrama. Kolejna edycja w styczniu!

W międzyczasie regularnie publikuję dla magazynów „Integracja” i „Moda w Polsce”. Prowadzę bloga i pracuję na etacie. Przez cały semestr prowadzę zajęcia dla studentów Politechniki Poznańskiej z podstaw DirectX. Żyję i kocham.

Życzenia Noworoczne

Kochana, kochany! Dziękuję, że byłaś/eś ze mną przez cały 2019 rok! Dziękuję za każde słowo wsparcia, reakcję i komentarz. Dziękuję, że kibicowałeś/aś mi w moich działaniach!

Mamy już 2020. Chcę Ci życzyć wytrwałości w spełnianiu marzeń. Miłości i bliskich wokół, wtedy, gdy świętujesz i gdy chcesz się wypłakać. Jak najmniej łez, a najwięcej wybuchów śmiechu. Sukcesu – w takim znaczeniu, w jakim dokładnie TY pragniesz. A przede wszystkim szczęścia, bo bez niego wszystko inne traci na znaczeniu.

Leave a Comment

Skip to content